Príjemná chata na samote, v lone prírody

Chata Treťácko sa nachádza na samote, v nádhernom tichom prostredí v blízkosti lesa, neďaleko malebnej obce Chlebnice na Orave. K chate vedie štrková cesta.

Vďaka svojej polohe je táto podhorská chata výbornou voľbou hlavne pre tých návštevníkov, ktorí túžia po dokonalom súkromí a pokojnom pobyte v lone krásnej prírody. Ideálna poloha chaty doslova na hranici Liptova a Oravy Vám poskytne celoročne skvelé podmienky pre turistiku, zimné a letné športy, ako aj pre jedinečný relax a wellness v bazénoch s horúcou termálnou vodou v Gino Paradise Bešeňová alebo v Aquaparku Tatralandia.

Poskytujeme Vám komfortné ubytovanie v príjemnej zariadenej samostatnej rekreačnej chate, vhodnej pre skupinu 5 až 6 osôb. Podkrovie chaty je tvorené 5-lôžkovou spálňou s rádiom, v ktorej je Vám k dispozícii jedna manželská posteľ a tri samostatné postele. V prízemnej časti objektu je pre Vás pripravená útulná spoločenská miestnosť s príjemným posedením na pohovke, ktorá je zároveň využiteľná pre pohodlné prespanie jednej osoby. Súčasťou spoločenskej miestnosti chaty je zároveň plne vybavená kuchynka s jedálenským posedením, v ktorej na prípravu vlastných obľúbených jedál môžete využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicou a chladničku. Samozrejmosťou ubytovania je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Vchod zo sprchovacieho kútu je zvonku.

Krásna rozľahlá záhrada chaty poteší nejedno srdiečko nášho hosťa. Pre tých najmenších návštevníkov tu máme pripravené pieskovisko, hojdačku, šmýkačku a rôzne hračky. Okolo chaty je Vám rovnako k dispozícii dostatočný priestor pre hranie futbalu a bedmintonu. Príjemný večer v altánku s vonkajším krbom a grilovanými klobáskami vyčarí nezabudnuteľné chvíľky v prostredí tak krásnom a tichučkom, že sa Vám nebude chcieť ani odísť do postelí.

Príďte aj Vy zregenerovať svoje telo a dušu práve k nám! Tešíme sa na Vás!