Oddych, príroda, ticho, rodinná pohoda

Šaňova Chalupa postavená vo francúzskom štýle je situovaná v krásnej oravskej prírode, na okraji obce Oravský Podzámok. Len 5 minút autom je vzdialené vyhľadávané lyžiarske stredisko Ski Park Racibor.

Máte radi kultúru a históriu? Odporúčame Vám počas Vašej dovolenky navštíviť skanzen Bobrova raľa v Podbieli, Múzeum oravskej dediny v Zuberci i majestátny Oravský hrad, nachádzajúci sa len pár minút od našej chalupy. Miestnou zaujímavosťou je možnosť plavby plťou po rieke Orava a výlet k Oravskej priehrade. Tu si zaplávate, oddýchnete na pláži, vyskúšate rôznorodé vodné športy a užijete plavbu loďou. Za každého počasia sa Vám oplatí ísť do aquaparku AquaRelax Dolný Kubín, kde na Vás čaká oddych i zábava. Perfektnú lyžovačku alebo snowboarding ponúkajú blízke lyžiarske strediská Ski Park Racibor a Ski Park Kubínska Hoľa.

Či už hľadáte ubytovanie v lete alebo zime, u nás ste vždy vítaní. Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie s kapacitou pre 6 osôb. V kruhu blízkych si spríjemníte voľný čas posedením v spoločenskej miestnosti, pozeraním obľúbeného programu v televízore so satelitným príjmom alebo hraním spoločenských hier. Pripravený je tu aj rozťahovací gauč s vlastným matracom, ktorý je možné využiť ako prístelku pre dve osoby. Ak obľubujete domácu kuchyňu je Vám k dispozícii kompletné zariadenie v štýlovej kuchyni s jedálenským posedením. Prízemie chalupy dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Nočnou časťou chalupy sú dve 2-lôžkové spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá so samostatnými lôžkami a detskými hračkami v boxe. Obidve spálne sú dovybavené vstupom na balkón. Radi Vám pripravíme aj detskú postieľku. V chalupe je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dobrú kávičku alebo obľúbené vínko si doprajete v ešte lepšej spoločnosti svojich priateľov alebo rodinky na terase s vonkajším posedením. K tomu si navyše môžete opiecť obľúbené dobroty na ohni. Tak teda neváhajte, kontaktujte nás a zaparkujete Vaše autá pri Šaňovej Chalupe vo francúzskom štýle. Už teraz sa na Vás tešíme.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá