V tichom prostredí lesa, len 80/EUR/noc!

Útulná Chata Pohoda sa nachádza v tichom prostredí lesa na tzv. Poľane, medzi dedinkou Chlebnice a obcami Veľké a Malé Borové, na Orave.

Pre tých, ktorí hľadajú maximálny oddych, chcú zrelaxovať a vypnúť od mestského ruchu, je táto oblasť Oravy ideálnym miestom pre strávenie voľných chvíľ s najbližšími. V lese si nazbierate lesné plody, hríby alebo sa poprechádzate po čistinke. Ak Vás láka lyžovanie, zájdite do lyžiarskych stredísk Ski Park Racibor, Ski Centrum Zuberec - Janovky či Ski Centrum Zuberec - Milotín. V obci Chlebnice bola novo otvorená pizzeria, ktorá je vzdialená len 2 km od chaty a ponúka možnosť dovozu pizze až na chatu.

Ponúkame Vám ubytovanie od jari do jesene s celkovou kapacitou pre 10 osôb. Chata je ideálna pre milovníkov prírody a menej náročných dovolenkárov.

V spoločenskej miestnosti na prízemí chaty si pohodlne posedíte na gauči, zahráte šípky, spoločenské hry alebo si v pokoji pozriete televízor. Na prípravu vlastných jedál Vám v kuchynke poslúži plynový sporák alebo aj krbové kachle, kde si môžete tiež zohriať vodu. Ak dostanete hlad, pokojne si objednajte pizzu priamo až na chatu. Pre hostí je rovnako k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí chaty sú situované tri 3-lôžkové spálne, z toho jedna je dovybavená balkónom. V chodbe s balkónom na poschodí sa nachádza pohodlný gauč, ktorý využijete aj ako prístelku.

Teplá voda sa zohrieva v plynovom bojlery. V chate sa získava energia z fotovoltanických panelov, na ktorých potom fungujú elektrické spotrebiče.

V altánku pri chate či na terase strávite príjemné chvíle na záhradnom posedení alebo si vychutnáte šum lesa na záhradnej hojdačke. Vlastné chutné pokrmy si ugrilujete na záhradnom krbe, plynovom grile alebo si uvaríte dobrý kotlíkový guláš. Pre aktívne strávenie voľných chvíľ využijete veľkú záhradu na hranie futbalu či volejbalu. Pre tých najmenších sme prichystali hojdačku, šmýkačku a pieskovisko. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Ak túžite po tichu a oddychu, naša Chata Pohoda je vhodným miestom na vypnutie od každodenného ruchu miest. Príďte k nám a užite si pokojnú dovolenku. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov