Moderna drevenica za dedinou

Chalúpka pri mlyne je situovaná v krásnom prostredí Oravy, v rekreačnej oblasti nachádzajúcej sa za dedinkou Podbiel smer Oravský Biely Potok, Zuberec. Doprajte si oddych v nádhernej prírode s množstvom turistických tras, historických a kultúrnych pamiatok. V zimnom období je navyše výborným benefitom ubytovania blízkosť lyžiarskeho vleku (len 1 km).

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici s kapacitou 11 osôb. V chalúpke sú hosťom k dispozícii 4 spálne, jedna dvojlôžková a tri trojlôžkové izby. Pre príjemné trávenie spoločných chvíľ v kruhu priateľov a rodiny môžete v objekte využívať spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom, rádiom a spoločenskými hrami. Na prípravu chutných domácich jedál slúži v drevenici kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Súčasťou objektu sú dve kúpeľne s dvomi toaletami.

Pri drevenici nechýba možnosť vonkajšieho posedenia na terase, kde je pre Vás pripravený gril a tiež kotlík na guľáš. Za chalúpkou je Vám k dispozícii aj ohnisko na opekanie. Vaše detičky sa môžu vyšantiť v detskom domčeku s balkónom, rebríkom, lanom, šmýkačkou, veľkým pieskoviskom a trampolínou. Možnosť parkovania je zabezpečená priamo pri objekte. Pre rodinky s deťmi je k dispozícii aj detská postieľka a detská stolička. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty