Posledné voľné termíny cez prázdniny

Chatu Emerson nájdete v rekreačnej oblasti Lieskovec neďaleko podtatranskej obce Tatranská Štrba. Výborná poloha chaty vo Vysokých Tatrách je garanciou veľkého množstva atrakcií počas celého roka. Predovšetkým v letných mesiacoch si môžete vybrať zo širokej ponuky turistických trás a chodníkov. Po návrate z túry Vás príjemne osvieži návšteva kúpeľov na Štrbskom Plese, v Novom Smokovci alebo zábava v niektorom z trinástich bazénov AquaCity Poprad. Počas zimy sa opäť oplatí zavítať na Štrbské Pleso, kde stredisko PARK SNOW Štrbské Pleso poskytuje výborne podmienky pre lyžovanie ako aj iné zimné športy. Skvelú lyžovačku si taktiež užijete v lyžiarskych strediskách v Lopušnej doline, Starom Smokovci alebo Tatranskej Lomnici.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulnej Chate Emerson s celkovou kapacitou pre 10 osôb. Počas celého roka sú u nás vítané rodinky s deťmi ako aj skupinky priateľov či kolegov z práce.

Na prízemí chaty sa nachádza obývacia miestnosť s kachľovou pecou, televízorom, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a hračkami pre deti. Príjemne posedieť sa dá na dvoch gaučoch, ktoré je možné využiť ako prístelku pre štyroch ľudí. Kuchyňa, umiestnená hneď vedľa, je vybavená plynovým sporákom, plynovou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Jedlá, ktoré tu pripravíte si budete môcť vychutnávať v jedálenskej časti. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Poschodie chaty disponuje dvomi spálňami s manželskými posteľami. Jedna 2-lôžková je zároveň prechodnou miestnosťou k druhej spálni so štyrmi lôžkami.

Vo vonkajších priestoroch pri chatke je Vám plne k dispozícii altánok, ktorý Vás ochráni pred dažďom, snehom aj slnkom. Ak budete mať chuť na guláš, môžete si ho uvariť v kotlíku. Opekané dobroty si jednoducho pripravíte opekaním pri ohnisku alebo na grile. Počas toho sa Vaše deti pohojdajú na záhradnej hojdačke a Vy ich budete mať celý čas na očiach. Priamo pri chate je taktiež zaistené parkovanie Vašich áut.

V blízkom okolí chaty si dosýta vychutnáte prechádzky lesom cez tunajšiu chatovú osadu. Zamieriť môžete aj na železničnú stanicu, odkiaľ sa zubačkou odveziete napríklad na Štrbské Pleso, kde máte na výber širokú škálu športových a rekreačných aktivít počas celého roka. S výberom tých najlepších Vám ochotne pomôžeme. Tešíme sa na Vašu návštevu.