Lanový park a multifunkčné ihrisko

Penzión Roháčan je situovaný v nádhernom lesnom prostredí na začiatku obce Huty, nachádzajúcej sa v lone podroháčskej prírody vo vzdialenosti len 5 km od Zuberca. Či už preferujete tiché prostredie s pokojnou atmosférou alebo ste akčnejší typ a obľubujete dovolenku spojenú so širokými možnosťami aktívneho oddychu, u nás si to svoje nájde skutočne každý. Okolie penziónu sa vyznačuje množstvom turistických možností v Chočských vrchoch, Roháčoch alebo v Západných Tatrách. Relax si môžete vychutnávať aj v termálnom kúpalisku Oravice alebo v Meander Thermal Parku Oravice (len 10 km). V zimnom období to zas od nás ďaleko nie je do lyžiarskeho strediska Zverovka - Spálená (len 8 km).

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadených izbách penziónu. Vybrať si môžete spomedzi dvoch dvojlôžkových izieb, štyroch trojlôžkových alebo šiestich štvorlôžkových izieb. Pre väčšiu skupinu hostí máme v našej ponuke taktiež dva pohodlné dvojizbové apartmány s jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou spálňou. Súčasťou izieb je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Niektoré z izieb disponujú taktiež balkónom.

V priestoroch penziónu majú ubytovaní hostia možnosť využívať širokú paletu kvalitných doplnkových služieb. Stravovanie je zabezpečené v príjemnej reštaurácii s ponukou chutných jedál vo forme raňajok, polpenzie, resp. plnej penzie. Príjemne posedieť a zabaviť sa hostia môžu pri bare alebo v dvoch veľkých záhradných altánkoch s možnosťou grilovania a opekania. Spríjemniť dovolenku si môžete hraním spoločenských hier ako biliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky alebo využívaním multifunkčného ihriska, kde sa môžete uvoľniť hraním volejbalu, futbalu, nohejbalu či tenisu. Súčasťou areálu penziónu je taktiež lanový park, určený nie len pre deti ale aj pre dospelých. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás opäť navštívite.