Celoročne cenovo výhodné ubytovanie :)

Náš rodinný Privát Šavelová je situovaný v krásnom prostredí Vysokých Tatier v podtatranskej obci Stará Lesná, v blízkosti lyžiarskych vlekov, termálnych kúpalísk, bazénov, sáun, wellnessu, kultúrnych a prírodných pamiatok a množstva ďalších atrakcií a zaujímavostí pre deti i dospelých.

Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou pre 10 osôb. Pobyt je vhodný najmä pre rodiny s deťmi ale i pre samostatné páry a skupiny.

1. apartmán disponuje kapacitou pre 2 osoby s možnosťou využitia prístelky. K dispozícii je Vám tu 2-lôžková spálňa s televízorom so satelitným príjmom a gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre tretiu osobu.
2. apartmán disponuje kapacitou pre 6 osôb s možnosťou využitia jednej prístelky. K dispozícii sú Vám tu tri 2-lôžkové spálne, z toho dve izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom a balkónom.

Obidva apartmány disponujú zakaždým vlastnou kuchynkou, v ktorej využijete elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a základné kuchynské vybavenie, ako aj jedálenský kútik. Apartmány sú tiež vybavené samostatnými kúpeľňami s vaňou a toaletou. Základné hygienické potreby ako uteráky, toaletný papier, mydlo, umývací prostriedok a pod. sú u nás samozrejmosťou. V oboch ubytovacích jednotkách je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V záhrade si posedíte pri ohnisku alebo si ugrilujete chutné jedlá na grile. Ponúkame Vám možnosť odložiť si kočíky, lyže, snowboardy či bicykle v odkladacej miestnosti. Vaše autá pohodlne zaparkujete na oplotenom parkovisku pri objekte.

Počasie síce zaručiť nevieme, ale zaručíme Vám skvelé ubytovanie za výhodnú cenu. Našim hosťom radi vychádzame v ústrety, preto nás so svojimi požiadavkami neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vašu návštevu!