Priamo pri lanovke Jasná - Biela Púť

Apartmány Jasná 3+13 sú situované priamo v špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry, vo vzdialenosti len 100 metrov od nástupnej stanice sedačkovej lanovky Jasná - Biela Púť a 450 metrov od kabínkovej lanovky GRAND JET Otupné - Brhliská. Vďaka výnimočnej polohe apartmánov uprostred prekrásnej prírody Demänovskej doliny bude Vaša dovolenka u nás plná oddychu, nezabudnuteľných turistických a lyžiarskych zážitkov. Apartmány predstavujú výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a vysokohorských hrebeňových túr. Spríjemniť Váš pobyt si môžete rovnako hubárčením či paraglidingom. V zimnom období si u nás vychutnáte skvelú lyžovačku na lyžiarskych svahoch Jasnej, na ktoré môžete vyraziť už v lyžiarkach priamo z apartmánov.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v moderne zariadených 2 apartmánoch, ktoré sú vhodné pre ubytovanie spolu až 10 dospelých osôb alebo 8 dospelých a 2 až 4 detí. Oba apartmány sú zariadené identicky, pričom jeden z nich je umiestnený na prízemí (apartmán č. 3) a druhý na poschodí ubytovania (apartmán č. 13).

Každý z apartmánov je tvorený vždy dvomi dvojlôžkovými spálňami s jednou manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Súčasťou oboch apartmánov je rovnako príjemná obývacia miestnosť s LCD televízorom so satelitným príjmom a pohodlným posedením s rozkladacím gaučom, ktorý poslúži ako prístelka pre 1 až 2 osoby. Obývacia miestnosť apartmánov je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania.

Samozrejmosťou oboch apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou a WiFi pripojenie na internet. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.