Krb, fínska sauna, detské pieskovisko...

Apartmán u Šárky je situovaný na okraji obce Valaská, v tesnej blízkosti lesa a len 3 km vzdialenej od okresného mesta Brezno. Priamo v objekte máte počas celej Vašej dovolenky možnosť využiť pobyt v suchej fínskej saune.

Ubytovanie ponúkame v priestrannom nadštandardne vybavenom apartmáne s rozlohou 120 m2. K dispozícii pre návštevníkov je veľká obývacia izba so štýlovým krbom, televízorom, DVD prehrávačom, Hi-Fi vežou a posedením. Obývacia izba je prepojená s plne zariadenou kuchyňou, vybavenou elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnou rúrou, chladničkou a varnou kanvicou. Pre hostí sú pripravené dve podkrovné štvorlôžkové izby s balkónom, s krásnym výhľadom do celej doliny obce a okolia. Ak ste väčšia skupina, v jednej z izieb sa nachádza menšia sedacia súprava, ktorá je po rozložení využiteľná ako prístelka pre dve ďalšie osoby. Samozrejmosťou apartmánu je kúpelňa s možnosťou použitia práčky a samostatná toaleta. V celom objekte je vysoko-rýchlostné WiFi pripojenie na internet. Apartmán sa nachádza v rodinnom dome, disponuje však samostatným vchodom, čo Vám zaručí počas celej Vašej dovolenky nerušené súkromie.

Vo dvore je možnosť posedenia a opekania pri ohnisku s prístreškom alebo letného posedenia hneď pri dome. Pre deti je prichystané detské pieskovisko. Pri Vašej návšteve môžete využiť bezplatné parkovanie pri apartmáne alebo po dohode v garáži v tesnej blízkosti apartmánu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí