Lacné ubytovanie v centre obce!

Ubytovňa a Pohostinstvo JJ Biela Myš je situovaná v centre obce Sučany, okres Martin. V jej blízkosti sa nachádzajú potraviny, pošta, reštaurácia ako aj autobusová a vlaková stanica.

Vaše voľné chvíle môžete stráviť výletmi do okolia. Odporúčame Vám zaplávať si v priezračnom Šútovskom jazere alebo na kúpalisku vo Vrútkach. Pekná je tiež túra k neďalekému Sklabinskému hradu ako aj návšteva Múzea slovenskej dediny - Jahodnícke háje pri Martine. Počas zimných mesiacov si dobre zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Jasenská dolina, Martinské hole – Martinky a Piatrová.

Ubytovňa je novostavbou umiestnenou na poschodí pohostinstva. Ubytovanie poskytujeme celoročne v troch 2-lôžkových izbách s celkovou kapacitou pre 6 osôb.

Izby sú štandardne zariadené posteľami, skriňami a stolom so stoličkami. V spoločnej kuchynke s balkónom vybavenej jedálenským posedením, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou si pripravíte vlastné jedlá a strávite voľné chvíle sledovaním programov v televízii so satelitným príjmom. V ubytovni sa nachádza taktiež spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a tri samostatné toalety. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V pohostinstve, na prízemí ubytovne, sa nachádza taktiež televízor so satelitným príjmom ako aj terasa s posedením. Vaše autá si môžete pohodlne zaparkovať priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne. Tešíme sa na Vás!