Moderná veľká chata na samote so saunou!

Naozaj jedinečná poloha Chaty Koniarka - v Národnom parku Malá Fatra, v Sučianskej doline, vzdialená 5 km od obce Sučany, v okrese Martin - robí naše ubytovanie ideálnym na trávenie voľných chvíľ v kruhu priateľov a známych v obkolesení prírody.

Cyklistika, pešia turistika či hrebeňové výstupy na Malý Fatranský Kriváň Vám skráti čas pri pobyte u nás. Dobre padne i plávanie a relax v Spa & Aquapark Turčianske Teplice, v bazénoch letného kúpaliska v Martine aj vo Vrútkach. V blízkosti sú dostupné i kultúrne pamiatky ako Hrad Strečno, Sklabinský Podzámok či Blatnica. Nadšencov lyžovania či snowboardovania nadchnú svahy stredísk Winter Park Martinky, Snowland vo Valčianskej doline alebo na Kubínskej Holi.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v novo zrekonštruovanej Chate Koniarka, ktorá je kapacitne prispôsobená až pre 23 hostí. Regenerovať fyzické aj psychické sily môžete v jednej z dvoch spoločenských miestností. Väčšia spoločenská miestnosť je vybavená posedením, televízorom so satelitným príjmom a krbovou pieckou. Na prízemí sa taktiež nachádzajú dve kúpeľne so sprchovacím kútom a dve samostatné toalety.

V podkrovnej časti chaty sú umiestnené štyri spálne. K dispozícii je Vám 3-lôžková (s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a výsuvným lôžkom) a jedna 6-lôžková (s manželskou posteľou, dvomi poschodovými posteľami a dvomi výsuvnými lôžkami). Rovnako sú tu tiež dve 4-lôžkové spálne - každá s manželskou posteľou, poschodovou posteľou a prístelkou v podobe výsuvného lôžka (v jednej s jedným, v druhej s dvomi). Pohodlie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a dve samostatné toalety.

Okolitá scenéria ponúka priestor na viaceré akcie. Súčasťou nášho vybavenia je pri potoku altánok s vonkajším posedením, veľkými ohniskami na opekanie a kotlíkom na varenie gulášu. Nadštandardom je fínska sauna, ktorú Vám pripravíme k užívaniu (za poplatok). Prístup autom k chate je možný po asfaltovej ceste zo Sučian, a to s možnosťou zaparkovania až 10 áut pri chate. Pobyt so psom je u nás povolený. Pokoj, spev vtákov a okolitý šum lesa Vám v kombinácii s našim vybavením chaty zaistia výbornú dovolenku. Tešíme sa na Vás!