Štýlové ubytovanie s krbovou pecou

Rozprávkový zrub nájdete v pokojnej časti malebnej liptovskej obce Dúbrava, vo vzdialenosti len 5 km od známych termálnych bazénov Gino Paradise Bešeňová a 10 km od vodného sveta Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Vynikajúca poloha zrubu v tichom prostredí pri potôčku, v obklopení nádhernej prírody Nízkych Tatier a s dostatkom turistických a cyklistických chodníkov je zárukou dovolenky plnej oddychu a relaxácie. Vychutnajte si kúpanie, člnkovanie, surfovanie, rybolov či vyhliadkovú plavbu po blízkej Liptovskej Mare (8 km), skúste rafting v neďalekom vodáckom areáli v Liptovskom Mikuláši alebo spoznajte krásy očarujúceho podzemného sveta známych demänovských jaskýň.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v pekne zariadenom romantickom zrube s celkovou kapacitou pre 6 až 8 osôb. V zrube sú hosťom k dispozícii dve spálne, obidve štvorlôžkové. Príjemne oddychovať a relaxovať v kruhu priateľov a rodiny môžete v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbovou pecou, pohodlnou rozkladacou sedacou súpravou a televízorom. Spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, vhodnou na prípravu vlastného stravovania. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Nechýba tiež možnosť využiť WiFi pripojenie na internet.

Zrub disponuje dvomi terasami s možnosťou vonkajšieho posedenia. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj grilovaním či opekaním na otvorenom ohnisku. K zrubu patrí pozemok s rozlohou 500 m2, na ktorom je zabezpečená možnosť parkovania. Pre Vaše deti máme pripravenú preliezku s hojdačkou a šmýkačkou. Srdečne Vás k nám pozývame a veríme, že k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí