6 chatiek v nádhernej prírode

Kresťanské konferenčné centrum a turistickú ubytovňu Ranč Kráľova Lehota nájdete v krásnej prírode lesníckej osady Svarín, miestnej časti obce Kráľovej Lehoty v Svarínskej doline v pohorí Nízkych Tatier.

Hosťom ponúkame útulné ubytovanie za prijateľné ceny v hlavnej budove ranča a v 3 samostatných chatkách, ktoré sú súčasťou areálu.

V hlavnej budove je možnosť ubytovania v štyroch dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek s vlastnou kúpeľňou a toaletou. K dispozícii sú Vám taktiež tri trojlôžkové izby s prístelkou a jedna veľká štvorlôžková izba s možnosťou až štyroch prísteliek určená pre väčšiu skupinku hostí. Pre tieto izby sú na prízemí budovy spoločné sociálne zariadenia, oddelené zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov.

Do pozornosti Vám dávame možnosť ubytovania v chatkách rozmiestnených v areáli ranča vo vzdialenosti do 50 metrov od hlavnej budovy. V dvoch chatách sa pohodlne ubytuje 8 osôb, tretia disponuje kapacitou 9 lôžok. Každá chata je vybavená kuchynským kútom na prípravu vlastnej stravy, kúpeľňou s toaletou a priestorom na spanie. V jednej chatke je aj krbová piecka.

Súčasťou ranča je reštaurácia s možnosťou celodenného stravovania s ponukou chutných jedál a spoločenské priestory s videoprojekciou vhodnou pre organizovanie seminárov, školení či konferencií.

Rozľahlý areál ranča umožňuje množstvo aktivít. Zahrať si môžete nielen stolný futbal ale aj ten klasický. Využiť môžete priestranné futbalové a volejbalové ihrisko, dokonca máte pripravené aj ihrisko pre plážový volejbal. Samozrejmosťou ranča je altánok s vonkajším posedením a ohniskom.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá