Blízko centra, útulné a za rozumnú cenu!

Privát Henry je situovaný v blízkosti centra mesta Liptovský Mikuláš. Od nás to máte blízko nielen k pešej zóne (5 min. chôdzou), ale aj k autobusovej a vlakovej stanici (12 min. chôdzou).

Z Privátu Henry to nie je ďaleko k pamätníku Nicovô s nádherným výhľadom na Liptov, vodnej nádrži Liptovská Mara s možnosťou plavby loďou i s rôznymi vodnými atrakciami. Zábavu aj relax zažijete priamo v Aquaparku Tatralandia a v jeho tesnej blízkosti, kde sa nachádza veterný tunel Hurricane Factory, svet miniatúrnych stavieb a sôch Tatrapolis, Dom hore nohami i Kontaktná Zoo. Zaujímavým je tiež výlet do Liptovského Jána s prekrásnou Jánskou dolinou, Termal Rajom Liptovský Ján a parkom Mini Slovensko. Lyžovačku si užijete v lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry, Ski Opalisko - Závažná Poruba a v mnohých ďalších v okolí.

Naše útulné ubytovanie je Vám k dispozícii počas celého roka. Ubytujeme Vás v jednej 3-lôžkovej izbe, jednej 4-lôžkovej izbe s prístelkou a jednej 5-lôžkovej izbe, ktoré svojou rozlohou ponúkajú komfortný priestor až pre 13 osôb.

3-lôžková izba je vybavená manželskou posteľou, samostatným lôžkom a televízorom so satelitným príjmom. 4-lôžkovú izbu tvorí manželská posteľ, dve samostatné lôžka, prístelka na rozťahovacom gauči, televízor so satelitným príjmom, chladnička a umývadlo (s tepolou aj studenou vodou). V 5-lôžkovej izbe využijete manželskú posteľ, samostatné lôžka, chladničku a umývadlo (s teplou aj studenou vodou).

Pre ubytovaných hostí slúži ako spoločenská miestnosť veľká kuchyňa s posedením, rádiom, indukčnou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a samostatná toaleta. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas Vášho voľného času si môžete v kruhu blízkych posedieť v altánku a vychutnať si tak voľný čas na priestrannej záhrade. V prípade záujmu Vám doplnkovo pri dlhšej dobe ubytovania zabezpečíme službu prania a žehlenia. Vaše autá si môžete zaparkovať na oplotenom a čiastočne zastrešenom pozemku priamo pri ubytovaní.

Tak neváhajte, kontaktujte nás a my Vás srdečne privítame v našom Priváte Henry. Tešíme sa na Vás!