Pri pobyte 5nocí , 10% zľava.

Apartmány Slavkov sa nachádzajú uprostred nádhernej prírody Popradskej kotliny, v malej podtatranskej obci Malý Slavkov, patriacej pod okresné mesto Kežmarok. Vďaka vynikajúcej polohe (približne 7 km od úpätia Vysokých Tatier) s veľmi dobrou dostupnosťou do všetkých turisticky vyhľadávaných tatranských centier je ubytovanie ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov prírody, turistiky, ako aj pre dovolenkárov túžiacich po dokonalom oddychu.

Hostia môžu využiť zľavy na zimné skipasy, lanovkové lístky a vstupenky do celoročne otvorených vodných parkov, ktoré si môžu kúpiť prostredníctvom GOPASS karty priamo v ubytovacom zariadení.

Počas Vášho pobytu si môžete dopriať jedinečný relax v termálnych bazénoch Thermal Parku Vrbov či AquaCity Poprad, alebo navštíviť veľmi pekné historické mestečko Kežmarok s jeho čarovným hradom a množstvom zaujímavých pamiatok. Milovníci golfu si môžu prísť na svoje v novootvorenom golfovom areáli ROYAL VALLEY priamo v Malom Slavkove, vzdialenom len 60 m. V zime si v okruhu 20 km od ubytovania prídu na svoje aj všetci milovníci zimných športov. Medzi najvyhľadávanejšie zo všetkých okolitých lyžiarskych stredísk patrí Tatranská Lomnica s bohatou ponukou doplnkových služieb, kde lyžovačka má výnimočné čaro a z ktorej si istotne odnesiete viaceré nezabudnuteľné zážitky.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Apartmánoch Slavkov s celkovou kapacitou 15 lôžok (vrátane prísteliek), ktoré sú spolu s ďalšími samostatnými izbami hosťom k dispozícii v novom priestrannom rodinnom dome s príjemnými a ústretovými majiteľmi. Vybrať si tu môžete spomedzi dvoch 3-lôžkových apartmánov s možnosťou jednej prístelky a dvoch samostatných izieb (jednej 3-lôžkovej a jednej 4-lôžkovej).

Súčasťou každého apartmánu je príjemná spálňová časť s manželskou posteľou a samostatným lôžkom/gaučom, spoločenská časť s televízorom so satelitným príjmom, jedálenským posedením a pohodlnou pohovkou (využiteľnou ako prístelka), kuchyňa vybavená zabudovanou elektrickou dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, ako aj vlastná kúpeľňa s toaletou. V samostatných izbách sa vždy okrem pohodlných lôžok nachádza aj televízor so satelitným príjmom a rýchlovarná kanvica s elektrickou dvojplatničkou na prípravu rýchleho občerstvenia. Hosťom, ubytovaným v týchto izieb, je k dispozícii aj jedna chladnička na spoločnej chodbe.

Výborným bonusom pre všetkých hostí je možnosť prekrásneho výhľadu na Lomnický štít z vlastného balkónu s posedením. Vo výbave ubytovania nechýba ani práčka, žehlička, úschovňa na bicykle či lyže a možnosť bezplatného využívania WiFi pripojenia na internet.

V priestrannej záhradnej časti ubytovania s vonkajším posedením pod slnečníkom a s možnosťou grilovania chutných a voňavých špecialít môžete stráviť skvelý čas v kruhu rodiny či priateľov, zatiaľ čo sa Vaše detičky budú šantiť na pieskovisku s hračkami, hojdačkách či v detskom bazéne. Veľmi radi u nás privítame rodinky s deťmi, skupinky dobrých priateľov, obchodných cestujúcich či turistov. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné hneď pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu!