S vlastným vnútorným bazénom a wellness

Vila Aurora predstavuje štýlovú, kompletne zrekonštruovanú tatranskú vilu, ktorá je situovaná v prekrásnom horskom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej okrajovej časti malebnej dedinky Mlynčeky. Nádherná okolitá príroda poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti aktívneho oddychu. Vydať sa môžete spoznávať krásy Belianskych Tatier. Okrem príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr si môžete Váš pobyt spríjemniť aj návštevou neďalekého termálneho kúpaliska Vrbov a aquaparku AquaCity Poprad.

Výborne oddýchnuť si môžete aj v našom WELLNESS, kde máme pre Vás pripravených hneď viacero prekvapení. K dispozícii je Vám tu vnútorný vyhrievaný bazén s protiprúdom, solárium, fínska suchá sauna a veľká hydromážna vaňa (pre 6 osôb). V areáli vily môžete navyše využívať profesionálny tenisový kurt s umelým povrchom alebo zastrešené ohnisko s posedením s možnosťou prípravy chutných grilovaných špecialít.

Vila Aurora ponúka svojim hosťom celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadených dvoch izbách a troch apartmánoch, ktoré spolu disponujú celkovou kapacitou 14 lôžok. Či už trávite Vašu dovolenku osamote, v páre, s rodinkou s deťmi alebo ako väčšia skupina priateľov, u nás si prídete určite na svoje. U nás si môžete prenajať celú vilu, ktorá je vybavená týmito izbami a apartmánmi:

- Babkina izba s 2 lôžkami, umiestnená na prízemí objektu, ktorá je vybavená televízorom so satelitom, stolom ako aj vlastnou kúpeľňou s vaňou a toaletou.
- Kiki – Riki izba s 3 lôžkami, nachádzajúca sa na 2. poschodí vily, v ktorej výbave môžete využívať televízor so satelitom, stolík a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.
- Prezidentský apartmán, vhodný pre 2 osoby, umiestnený na 1. nadzemnom podlaží vily. Apartmán disponuje jednou spálňou s manželskou posteľou, kúpeľňou so sprchovacím kútom, dvomi samostatnými toaletami a plne vybavenou kuchynkou (nachádzajúcou sa na prízemí apartmánu). K apartmánu patrí rovnako veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom a zimnou záhradou.
- Manželský apartmán, určený pre 2 až 3 osoby, umiestnený na 1. poschodí ubytovania. Apartmán je tvorený predizbou s jedálenským stolom, spálňou s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom (využiteľným pre prespanie jednej osoby) ako aj kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo výbave apartmánu nechýba televízor so satelitom a balkón s krásnym výhľadom na Lomnický štít.
- Rodinný apartmán s kapacitou pre 2 až 4 osoby, nachádzajúci sa na 1. poschodí vily. V apartmáne môžete využívať predizbu s jedálenským stolom, spálňu s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom (s možnosťou dvoch prísteliek) a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou výbavy apartmánu je televízor so satelitom a balkón s krásnym výhľadom na Lomnický štít.

Všetci ubytovaní hostia môžu vo vile využívať rovnako spoločnú, kompletne vybavenú kuchyňou s dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V areáli vily nechýba ani uzavreté bezplatné parkovisko, určené pre pohodlné zaparkovanie Vašich áut. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám znovu vrátite. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)