Leto - Gril na terase v rámci večere!

Wellness Made in USA - liečebná procedúra v americkej kapsule SlimLine POD DELUXE....wellness ako v najznámejších svetových hoteloch. Toto zažijete u nás.


Pension Family sa nachádza v krásnom prostredí na hranici regiónov Orava a Liptov, v príjemnej časti obce Habovka. Prekrásne doliny, bohaté možnosti vysokohorskej turistiky, Perla Tatier - Roháčske plesá, Múzeum oravskej dediny, jeden z najkrajších hradov Slovenska - Oravský hrad a množstvo nádherných panoramatických pohľadov na krásy prírody Západných Tatier - to všetko v blízkom okolí nášho penziónu. Okúpať sa môžete v termálnom aquaparku Meander Park Oravice, v aquaparku Tatralandia a v Thermal Parku Bešeňová. K dispozícii je Vám aj AquaRelax Dolný Kubín, termálne kúpalisko Oravice, Oravská priehrada či Liptovská Mara. V zimnom období si výborne zalyžujete v špičkovom lyžiarskom stredisku Zverovka - Spálená dolina, ktorej novopostavená rýchla 6-sedačková lanovka je umiestnená len 2000 metrov od nášho penziónu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj nákupmi na poľských trhoch - Jablonka a Nowy Targ.

Hosťom ponúkame kvalitné ubytovanie v apartmánoch s celkovou kapacitou 39 lôžok (lôžka s ortopedickým matracom). Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu. K dispozícii sú aj kuchynky a spoločenské miestnosti s krbom.

Spoločne sa môžete zabaviť pri hre stolný futbal (kalčeto). Pre deti je pripravené detské ihrisko, hojdačky, preliezačky a pieskovisko. Pekný večer môžete stráviť pri grile v záhrade s potôčikom a jazierkom. K dispozícii je Vám tu aj udiareň (za doplatok).

Podávame výbornú domácu stravu - raňajky formou bufetových stolov; večera - polievka, hlavné jedlo; 2x do týždňa dezert. Súkromne si môžete rezervovať našu terasu, kde si ugrilujete svoje špeciality alebo uvaríte chutný kotlíkový guľáš. Grilovanie na terase (špeciality nášho kuchára) v rámci večere je v cene ubytovania s polpenziou.

Pre dokonalý relax je tu pre Vás pripravená sauna s osvetlením (koloroterapia + hviezdne nebo), masáže a príjemná relaxačná hudba. Wellness Made in USA - liečebná procedúra v americkej kapsule SlimLine POD DELUXE....wellness ako v najznámejších svetových hoteloch. Toto zažijete u nás. Osviežiť sa môžete aj v našom minibare (s bylinkovým čajom grátis). Srdečne Vás k nám pozývame na dovolenku a veríme, že si od nás odnesiete množstvo nezabudnuteľných zážitkov z krásnej Oravy - Západných Tatier - Roháčov!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov