Nemáte radi malé priestory? Príďte k nám

Srdečne Vás pozývame stráviť príjemné chvíle v kruhu najbližších v Apartmánoch u Denyho, ktoré sa nachádzajú na Orave, v malebnej obci Zuberec. Len 300 m od apartmánov je situovaná zjazdovka lyžiarskeho strediska Ski centrum Zuberec - Janovky.

Na svoje si tu prídu lyžiari aj snowboardisti, ktorí si dokonalo zalyžujú taktiež v Ski centre Zuberec - Milotín (950 m) či v Ski centre Ruba - Rúbaniská (1800 m). K letnej dovolenke neodmysliteľne patrí turistika či cyklistika. Výlet okolím si môžete spraviť k Roháčskym plesám ako aj do Kvačianskej alebo Prosieckej doliny. Krásy podzemia spoznáte návštevou Brestovskej jaskyne. Typický životný štýl z dôb minulých zažijete v Múzeu oravskej dediny - Zuberec. Zaplávate si v bazénoch v Termálnom kúpalisku Oravice, v Aqua-Vital Parku v Lúčkoch i Aquaparku Tatralandia.

Moderne vybavené Apartmány u Denyho sú Vám k dispozícii počas celého roka. Ubytovať sa môžete v troch nových apartmánoch (s celkovou kapacitou pre 14 osôb), ktoré sú vhodné pre jednotlivcov, rodiny aj skupiny hostí. Na výber máte z týchto možností:

• Zelený apartmán, ktorý je tvorený jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a obývačkou s gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre 2 osoby);
• Oranžový apartmán, ktorý je tvorený jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a jedným lôžkom;
• Farebný apartmán, ktorý je tvorený jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a jedným lôžkom.

Každý z apartmánov disponuje vlastnou plne vybavenou kuchyňou, ktorá je prepojená s obývačkou. V obývačke využijete televízor s káblovým pripojením, CD prehrávač, rádio či spoločenské hry s hračkami. Zelený apartmán je navyše dovybavený terasou. Komfort vo všetkých ubytovacích jednotkách poskytuje vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom (v Oranžovom a Zelenom apartmáne) alebo vaňou (vo Farebnom apartmáne). Súčasťou kúpeľní je aj toaleta. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V objekte môžete bezplatne využívať posilňovňu a stolný tenis. Na požiadanie Vám poskytneme detskú postieľku a po dohode Vám vieme zaistiť pranie a žehlenie Vášho oblečenia. Rovnako si u nás uschováte svoje bicykle a lyže. V letnom období si oddýchnete na záhrade s altánkom s vonkajším krbom alebo na záhradnej hojdačke či posedení. K dispozícii je tiež gril, kotlík a detská hojdačka. Parkovisko pre autá je priamo pri Apartmánoch u Denyho, stačí prísť a prežiť úžasné chvíle s tými, na ktorých Vám záleží. Tešíme sa na Vás!