Maximálny pokoj a krásna príroda!

Nová chata pod Jedľovinou sa nachádza v oblasti Jedľovina, chráneného územia Malá Fatra, v blízkosti obce Varín, v okrese mesta Žilina.

Okolie chaty Vám ponúka možnosti podnikania zaujímavých turistických prechádzok na Suchý vrh, Starý hrad, Hrad Strečno, ako aj plavbu na plti pri splavovaní Váhu, cyklistiku i možnosť vodných športov na Vodnom diele Žilina. Po náročnom dni si vychutnáte dobrú večeru v blízkych reštauráciách ako napr. Chata pod Jedľovinou u Bohačiaka a Koliba Panoráma. V zimnom období si zalyžujete na neďalekom lyžiarskom vleku, pokocháte sa zimnou krásou počas bežkovania alebo si užijete zimné športy v známom lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone.

Útulná celoročne dostupná chata disponuje celkovou kapacitou pre maximálne 8 osôb. Zariadená bola funkčne a s láskou, preto je ideálnou voľbou najmä pre pobyty rodín s deťmi a skupinky priateľov. Nepreferujeme devastačné skupinky oslavujúcich partií a v prípade poškodenia majetku depozit nevraciame.

Interiér chaty tvorí spoločenská miestnosť s kameňom obkladaným krbom, ktorý Vám vytvorí príjemné teplo v celej chate. Spoločne si tu posedíte na pohodlnom gauči a zahráte spoločenské hry. Nachádza sa tu tiež televízor so satelitným príjmom, rádio a CD/DVD prehrávač. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kompletne zariadená kuchyňa, kde si pripravíte vlastné jedlá a vychutnáte si ich za jedálenským stolom. Dokonale zrelaxujete a v zime si vyhrejete "všetky kosti" vo fínskej saune, ktorá je súčasťou chaty, za príplatok.

Pre Váš pokojný spánok sme Vám pripravili jednu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a balkónom. Samozrejmosťou sú tiež dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou, v jednej z nich sa navyše nachádza práčka.

Váš voľný čas môžete tráviť na oplotenom pozemku vybavenom altánkom s grilom, ohniskom, kotlíkom a záhradnou hojdačkou. Na veľkom trávniku sa vybehajú i Vaše ratolesti a štvornohí miláčikovia. K dispozícii je tu aj voliéra pre psa. Príďte si s rodinkou i priateľmi oddýchnuť do Novej chaty pod Jedľovinou a zažite príjemné dovolenkové chvíle v nádhernom prostredí. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty