3 útulné chaty na okraji voňavého lesa

Chaty Studienky sa nachádzajú v nádhernom prostredí voňavého lesa, približne 2 km za obcou Oravský Biely Potok, smerom na Habovku. Vďaka svojej mimoriadnej polohe - na samote, v uzavretom areáli s rozlohou viac ako 8 tisíc m2, ale s ľahkou dostupnosťou zo štátnej komunikácie po asfaltovej ceste sú chaty výbornou voľbou pre hostí, túžiacich po dokonalom pokoji a súkromí v lone prírody.

Lokalita chát je ideálna taktiež pre milovníkov turistiky, prechádzok aj cyklistiky či hubárčenia. Neďaleké Roháče očaria každoročne nejedného z nich, a to aj počas zimných mesiacov. Priamo v Tatranskom národnom parku sa totiž nachádza lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená, ktoré patrí medzi najvyššie položené lyžiarske strediská na Slovensku. Jeho okolie dopĺňajú kvalitné upravované bežkárske trate.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v 3 identických Chatách Studienky (Smrek, Sosna a Jedlička). Chaty je možné prenajať jednej väčšej skupine hostí ako celok alebo samostatne po jednej viacerým rodinkám. Súčasťou vybavenia každej z chát je predsieň, kuchyňa s jedálenským posedením, rádiom a spotrebičmi (elektrický varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička) a kúpeľňa s toaletou. Príjemný odpočinok a relax si môžu hostia dopriať vždy v jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a jednej 4-lôžkovej spálni s dvomi poschodovými posteľami.

Vo vonkajšom rozľahlom areáli sa nachádza viacero drevených posedení (niektoré s prístreškom a ohniskom), kde si môžete dopriať nerušenú romantiku pri ohníku, grilovaní či varení gulášu podľa obľúbeného receptu. Detičky sa môžu zatiaľ šantiť pri hrách ako je skrývačka a naháňačka, alebo sa zabaviť na pripravenej hojdačke. Dospelí zrejme ocenia možnosť zapožičať si bicykle a vydať sa na poznávací výlet po okolí. Pohodlné a bezpečné parkovanie Vašich áut je možné hneď pri chatách, kde ich máte stále pod dohľadom.

Ak hľadáte atraktívne prostredie s bohatými možnosťami trávenia voľného času aj relaxu v prírode, vitajte u nás!