Pre rodiny, WiFi, trampolína, kotlík

Ubytovanie Dudáš nájdete v krásnom prostredí Oravy na okraji malebnej dedinky Oravský Biely Potok. Nádherná príroda s množstvom turistických tras v Roháčoch, Babej hore, Choči či Prosieckej a Kvačianskej doline, robia z tohto kraja jedinečné prostredie pre trávenie Vašej dovolenky. Samotné ubytovanie sa navyše nachádza v tesnej blízkosti lesa, pričom jeho pozemkom preteká zurčiaci potôčik, ktorý ešte dotvára atmosféru pokoja a relaxu.

Našim hosťom ponúkame komfortné a pohodlné ubytovanie vo vkusne zariadenom rodinnom dome, ktorý je možné prenajať aj ako celok pre väčšiu skupinu hostí. Ubytovať sa je možné v troch trojlôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Ubytovaným hosťom je k dispozícii na prípravu chutnej domácej stravy plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením. Ubytovanie ponúkame aj v samostatnom apartmáne s kapacitou 5 osôb, nachádzajúcom sa na prízemí objektu. Apartmán disponuje dvomi dvojlôžkovými spálňami, možnosťou jednej prístelky, kompletne zariadenou kuchynkou s jedálenskou časťou, spoločenskou miestnosťou s televízorom, satelitom a WiFi pripojením na internet a sociálnym zariadením.

Oddýchnuť si a relaxovať môžu naši hostia vo veľkej záhrade s vonkajším posedením, altánkom s krbom, grilom a možnosťou opekania. Vaše ratolesti môžete nechať vyšantiť na pieskovisku, hojdačke, trampolíne a v peknom počasí aj v detskom bazéne. V blízkosti ubytovania môžete využívať tenisový kurt, detské a športové ihrisko. lVeríme, že sa u nás budete cítiť výborne. Srdečne Vás k nám pozývame.