Deti do 12 rokov zľava

Chata Biely Potok sa nachádza na okraji podhorskej obce Oravský Biely Potok v miernom svahu, kde každý návštevník nájde dostatok súkromia. Je najvyššie položeným objektom v obci,takže má krásny výhľad na okolitú prírodu.

Chata je vhodná predovšetkým pre rodiny s deťmi. Nie je vhodná pre hlučné skupiny. V chate je 5 spální /2x2, 1x3, 2x4/ z toho jedna izba je v podkroví v štíte so zníženým trojuholníkovým stropom a vchod do izby je z chodby cez poklop v podlahe. Táto izba je vhodná predovšetkým pre deti 6 - 15r.Nájdete tu aj plne vybavenú kuchyňu a spoločenskú miestnosť s krbom a TV SAT. K dispozícii je WiFi pripojenie zdarma. Chata je vybavená 3x sociálnym zariadením (kúpelňa s WC).

Zo spoločenskej miestnosti je východ na otvorenú terasu. Vonku je krytý prístrešok - altánok, kde je krb a vonkajšie posedenie, záhradná hojdačka. Prechod z chaty do altánku je zastrešený, takže aj v prípade zlého počasia je pohodlný presun sem a tam. Vo dvore je otvorené ohnisko, k dispozícii je aj kotlík na guláš. Pre deti je na dvore pieskovisko a šmýkačka s hojdačkou.

Po minimálnej obsadenosti majú deti do 12 rokov zľavu a deti do 2 rokov sú ubytované zadarmo.

V najbližšom okolí môžte využiť výlety do hôr - do Roháčov, Juráňovej doliny v Oravicich, môžte navštíviť termálne kúpalisko v Oraviciach, Meanderpark v Lipt. Mikuláši, Oravskú priehradu. Lyžovačku ponúkajú lyžiarske strediská Milotín a Janovky v Zuberci, Spálená v Roháčoch alebo aj stredisko Uhliská v Nižnej.

Z pamiatok stojí za povšimnutie skanzen oravskej dediny na Brestovej alebo Oravský hrad, taktiež cca 35 km vzialená Demänovská Jaskyňa, 50 km vzdialené Zakopané. Taktiež môžte nakúpiť na neďalekých trhoch v Poľsku v Jablonke- cca 40 km. Ubytovanie poskytujeme formou prenájmu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty