Novopostavené chaty - 100 m od vleku

Chaty Krušetnica – to je miesto oddychu a pokoja v obci Krušetnica. Naše tri samostatne stojace chaty sa nachádzajú 100 m od lyžiarskeho vleku Pohoda Krušetnica.

Ponúkame Vám celoročne prístupné ubytovanie v troch Chatách Krušetnica, pričom kapacita každej chaty je 10 pevných lôžok a 2 prístelky na gauči v obývačke.

Prízemí každej chaty tvorí spoločenská miestnosť, ktorá je vybavená LCD televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením (po rozložení slúži ako prístelka pre dve osoby). Rovnako je tu tiež 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou. Vlastnú chutnú stravu si môžete pripraviť v plnohodnotne zariadenej kuchyni. V kuchyni je pripravený el. sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a jedálenské posedenie. Súčasťou prízemia je, samozrejme, aj kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Schodiskom sa dostanete do poschodia chaty, kde sú pre príjemný spánok určené tri spálne. Dve sú 3-lôžkové (tri oddelené lôžka a balkón), a jedna 2-lôžková (dva oddelené lôžka). V poschodí chát je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. S okolím sa môžete spojiť aj prostredníctvom WiFi pripojenia na internet zadarmo.

Ku každej chate prislúcha terasa. Pokiaľ máte záujem, vieme Vám zapožičať jednu detskú postieľku a stoličku na kŕmenie. K dispozícii je tiež lyžiareň so sušičmi lyžiarok v každej chate. Celodenné stravovanie je možné v 100 m vzdialenom reštauračnom zariadení. Vozidlá zaparkujete priamo pri chate – vyhradené sú pre 3 autá pri každej. Tešíme sa na Vás!

Obec je známa najmä vďaka lyžiarskemu stredisku, kde okrem lyžovania môžete snowboardovať, bežkovať alebo sa sánkovať. V blízkosti je aj Ski Seven Zákamenné alebo Orava Snow Ski Oravská Lesná. V letnom období zas dobre padne cyklistika, turistika, prechádzky prírodou alebo výlety. Tie sa dajú naplánovať do miestneho Múzea kávy, prípadne k Oravskej lesnej železnici, do Múzea kysuckej dediny - Vychylovka aj na Oravskú priehradu s lovom rýb, plavbou loďou alebo kúpaním.