Štýlová chata s krásnou panorámou!

Nadštandardné ubytovanie v novopostavenej drevenici Chata Važec je situované na okraji obce Važec, na rozhraní Vysokých a Nízkych Tatier i Liptova.

Možností na letnú a zimnú dovolenku vo Važci a jeho okolí máte naozaj dosť. Zažijete tu zaujímavú turistiku, cyklistiku i možnosť zbierania hríbov a lesných plodov. V blízkosti od ubytovania vyskúšate špeciality zo salaša, vychutnáte si dobré jedlo v reštaurácii, pizzerii alebo si posedíte v miestnej cukrárni či bare. Zaujímavosťou obce je rovnako Važecká jaskyňa i Múzeum ľudových tradícií. Relax aj zábava na Vás čaká v Aquaparku Tatralandia a AquaCity Poprad s rôznymi atrakciami. Ak zavítate do Važca v zime, odporúčame Vám lyžovačku v lyžiarskych strediskách Snowpark Lučivná, Lopušná dolina - Skichem, Nová Lopušná Dolina - Skitatry, Štrbské pleso a Park Snow Štrbské Pleso.

Drevenica v poľovníckom štýle s nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier je Vám k dispozícii celoročne a ponúka pohodlné ubytovanie pre 11 osôb.

Príjemnú atmosféru v spoločenskej miestnosti Vám vytvorí teplo z krbu a kachľovej pece, na ktorej si môžete aj poleňošiť. Spoločenská miestnosť je štýlovo zariadená, vybavená gaučom, televízorom so satelitným príjmom, domácim kinom, rádiom a CD/DVD prehrávačom. S touto miestnosťou je prepojená aj kompletne zariadená kuchyňa. Prízemie ubytovania dotvára komfortná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, práčkou, sušičkou a žehličkou.

Po dubových schodoch sa presuniete na poschodie k trom spálňam. Pripravená je tu pre Vás jedna 3-lôžková a dve 4-lôžkové spálne. Všetky spálne sú vybavené s manželskými dubovými posteľami, ladené v tradičnom vidieckom štýle s važeckým podtónom. Aj na tomto poschodí využijete luxusne zariadenú kúpeľňu s drevenou vaňou a dreveným umývadlom. V ubytovaní je zabezpečené podlahové kúrenie a WiFi pripojenie na internet.

Pre Váš maximálny komfort počas pobytu je k dispozícii aj fínska sauna, kde si dokonale oddýchnete a zrelaxujete. Na spoločnom pozemku s majiteľom objektu máte možnosť posedieť si na terase pri vchode do drevenice alebo v altánku, kde si ugrilujete dobroty na grile záhradného krbu, uvaríte kotlíkový guláš a opečiete slaninku na ohni. Zaujímavosťou nášho ubytovania sú domáce zvieratká, ktorým sa zaiste potešia najmä tí najmenší. Chováme ovečky i pštrosy. Vaše bicykle a lyže si odložíte v priestoroch na to určených a autá zaparkujete priamo na pozemku vybavenom bezpečnostným kamerovým systémom.

Vychutnajte si Vašu dovolenku naplno a strávte ju v štýlovej Chate Važec v tradičnom štýle. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá