Bezkonkurenčná cena! Pre rodiny s deťmi!

Chalupa DENISA sa nachádza v peknej dedinke Oravský Biely Potok v peknom prostredí neďaleko Západných Tatier. Ubytovanie ponúkame v dvoch častiach: starej a novej.

Stará časť je pôvodná klasická drevenica zvnútra celá obložená drevom. Kapacita je 2 poschodové postele (4 lôžka) a 3 samostatné lôžka v jednej spálni. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa (sprchový kút + WC), vykurovanie elektrickým konvektorom, elektrický prietokový ohrievač vody.

Nová časť je kombinácia muriva a dreva. Jej kapacita je v malej izbe (2 samostatné lôžka), vo veľkej izbe s balkónom (manželská posteľ + rozkladacia pohovka - 4 lôžka). Je tu tiež kompletne vybavená kuchyňa, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vykurovanie elektrickým konvektorom, elektrický prietokový ohrievač vody.

Vo dvore je vonkajšie posedenie, záhradný gril a pieskovisko pre deti. Popred chalupu tečie potok, ktorý ju oddeľuje od hlavnej cesty.

V letných mesiacoch je možný v priľahlých lesoch zber húb, čučoriedok, malín, brusníc, jazda na koni a iné. V zimných mesiacoch možnosť lyžovania i na umelom snehu, sánkovania, prechádzok zasneženou krajinou a iné.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá