Apartmány prepojené s Thermalparkom!

Nadštandardné Apartmány Termál sú situované priamo vedľa Thermalparku Dunajská Streda, s ktorým sú spojené prechodovou chodbou, čo Vám celoročne zaručí komfortný prístup ku kúpalisku.

Zatúžili ste po dovolenke snov v našich Apartmánoch Termál a zaujíma Vás, aké možnosti na Vás čakajú v blízkom okolí? Najzaujímavejšou je určite najväčšia miestna atrakcia Thermalpark Dunajská Streda. Do sýta si tu užijete plávanie v bazénoch i relax v saunovom svete s masážami a rôznymi procedúrami. Tí najmenší sa potešia množstvu rôznych vodných hier a toboganov. V meste Dunajská Streda navštívite kostol sv. Juraja, Žitnoostrovské múzeum a Galériu súčasných Maďarských umelcov. Odporúčame Vám taktiež člnkovanie, prechádzky a cyklistiku pozdĺž brehov Dunaja.

Pozývame Vás stráviť príjemný pobyt do našich Apartmánov Termál, v ktorých Vás ubytujeme počas celého roka. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou 82 lôžok vrátane prísteliek. Na výber máte z nasledujúcich ubytovacích jednotiek:
- tridsaťjeden 2-lôžkových štúdií,
- päť 2-lôžkových apartmánov s možnosťou využitia dvoch prísteliek.

Štúdiá disponujú 2-lôžkovou spálňou s posedením, televízorom so satelitným príjmom, telefónom, trezorom a kuchynským kútikom. V kuchynskom kútiku využijete elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a kuchynský riad. Samozrejmosťou každého štúdia je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Štúdiá sú dovybavené balkónmi a niektoré terasami s posedením.

Apartmány sú tvorené obývacou miestnosťou s pohodlnou sedačkou, ktorú využijete ako prístelku pre dve osoby. Rovnako sa tu nachádza televízor so satelitným príjmom, trezor, telefón a kuchynský kútik. V kuchynskom kútiku Vám je taktiež k dispozícii elektrická dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička a kuchynský riad. Pre maximálny oddych sme Vám v 2-lôžkovej spálni pripravili pohodlnú manželskú postel. V každom apartmáne je situovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmány sú dovybavené balkónmi a niektoré terasami s posedením.

V exteriéri si spoločne posedíte v zastrešenej terase s možnosťou grilovania rôznych špecialít na grile. Pre detičky sme pripravili detské ihrisko s trampolínou, hojdačkou, šmýkačkou a pieskoviskom. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Naši hostia majú tiež k dispozícii služby recepcie s možnosťou platby kartou, vstupy do Thermalparku v cene, ako aj možnosť objednania raňajok. Vaše autá si pohodlne zaparkujete na parkovisku pri ubytovaní.

V našich Apartmánoch Termál sa budete zaručene cítiť príjemne a tak veríme, že sa k nám vrátite opäť. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!