Štýlový dom s krbom na Kubínskej holi!

Rekreačný domček pri potoku je situovaný v krásnom tichom prostredí na okraji malebnej obce Veličná, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti 4 km od mesta Dolný Kubín. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom široké možnosti rekreácie ako aj aktívneho oddychu. Okrem príjemných turistických prechádzok a horských túr nádhernou okolitou prírodou Oravskej Magury si Váš pobyt môžete spríjemniť rôznymi športovými aktivitami na ihriskách, resp. tenisových kurtoch ako aj skvelým relaxom v bazénoch blízkeho vodného sveta AquaRelax v Dolnom Kubíne, kde si môžete okrem rôznych vodných atrakcií a tobogánov vychutnať aj kvalitné wellness a fitness služby. V Dolnom Kubíne sa zároveň zabavíte v rôznych baroch a kluboch. K dispozícii Vám tu bude aj množstvo reštaurácií a kaviarni. V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci zimných športov, ktorí to budú mať blízko na kvalitne upravené zjazdovky lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa, Snowpark Lučivná či Skipark Racibor.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novom, moderne a vkusne zariadenom samostatnom rekreačnom dome, ktorý poskytuje vysoký komfort ubytovania pre 9 až max. 11 osôb. Celý interiér domu je v maximálnej miere prispôsobený pohodliu ubytovaných hostí, vďaka čomu si tu na svoje prídu aj tí najnáročnejší návštevníci. Poschodie objektu tvorí spálňová časť s tromi izbami, v ktorých výbave nechýba televízor so satelitom. Dve z izieb, ktoré disponujú spoločnou kúpeľňou s toaletou, sú vybavené dvomi samostatnými rozložiteľnými lôžkami, vhodnými pre prespanie troch osôb. Tretia spálňa s vlastnou kúpeľňou s toaletou je vybavená manželskou posteľou a je v nej zabezpečená možnosť využitia jednej prístelky. Po ozdobnom schodišti sa dostanete na prízemie domu, kde je pre Vás pripravená priestranná štýlová spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom a pohodlným gaučom (s možnosťou dvoch prísteliek), ktorá je súčasne prepojená s jedálenskou časťou a kompletne zariadenou kuchyňou, vhodnou pre plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Pre zabezpečenie komfortu hostí je na prízemí objektu umiestnená ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V priestoroch celého rekreačného domu je hosťom zároveň k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre príjemný oddych Vám tu poslúžia taktiež lehátka či vonkajšia terasa so záhradným posedením s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu, k čomu Vám radi poskytneme aj drevo a uhlie. Na svoje si u nás prídu aj Vaše ratolesti, ktoré sa u nás nestihnú nudiť. Okrem hrania futbalu sa u nás môžu zabávať s množstvom hračiek (chlapci - na autíčkach, s autom na diaľkové ovládanie, dievčatká smú popolievať kvietky ale sa zahrať so psíkom). Krásy okolitej oravskej prírody môžete spoznávať aj prostredníctvom cyklistiky, ku ktorej Vám radi zapožičiame bicykle.

V prípade akýchkoľvek otázok a požiadaviek sa budú môcť hostia obrátiť priamo na majiteľa ubytovania, ktorý býva vo vedľajšom rodinnom dome. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.