Deti do 3 rokov zadarmo!

V príjemnom prostredí mestskej časti Podbrezová - Lopej, ktorá sa nachádza v oblasti Nízkych Tatier a Slovenského Rudohoria, je situovaný jedinečný Motel Route 66 ** s domácou slovenskou kuchyňou.

Ak zavítate do Lopeja - pôvodnej železiarskej časti Podbrezovej, určite Vám odporúčame spoznať krásy jej blízkeho i širšieho okolia. Pokochajte sa podzemnou krásou Bystrianskej jaskyne alebo zájdite do Čierneho Balogu, kde sa môžete previesť historickou Čiernohronskou železničkou prípadne navštíviť Lesnícky skanzen vo Vydrovskej doline. V zime si zabaľte aj lyže, upravené svahy, pre dokonalý zážitok z lyžovania, Vám ponúkajú lyžiarske strediská Ski Tále, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom, Chopok - Juh alebo aj Ski Čierny Balog.

Celoročne Vás srdečne privítame v našom moteli, ktorý disponuje celkovou kapacitou 50 lôžok vrátane prísteliek. Na výber máte z nasledovných ubytovacích jednotiek:

- jedna 2-lôžková izba,
- päť 2-lôžkových izieb s možnosťou prístelky,
- šesť 3-lôžkových izieb,
- tri 4-lôžkové izby,
- jeden 2-lôžkový apartmán s možnosťou prístelky.

Každá ubytovacia jednotka disponuje televízorom i vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Kúpeľňa v apartmáne je navyše dovybavená vaňou. V apartmáne a jednej 2-lôžkovej spálni využijete manželskú posteľ. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše spoločné chvíle strávite v pube, reštaurácii alebo spoločenskej miestnosti, ktoré sú vybavené krbom, televízorom a spoločenskými - stolovými hrami. Tieto priestory Vám v prípade záujmu vieme prispôsobiť na kongresovú prípadne zasadaciu miestnosť a usporiadať rodinnú oslavu či firemnú akciu.

V exteriéri si posedíte na terase k reštaurácii, kde si vychutnáte dobré vínko či kávičku alebo si môžete grilovať, opekať a variť kotlíkový guláš. Detičky sa potešia možnosti skákania na trampolíne alebo hojdania na záhradnej hojdačke. Príjemnú spoločnosť Vám veľmi rád spraví náš psík s mačičkou. Vaše lyže si pokojne odložíte v miestnosti vedľa reštaurácie a autá zaparkujete pri ubytovaní.

Príďte sa ubytovať do nášho Motela Route 66 **, ktorý Vám zaručí príjemný oddych, chutné jedlá a dokonale strávené voľné chvíle s Vašimi blízkymi. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!