Loading

Hotely v Jasnej

(2 objekty)

Hotel Poľovník

Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, v lese
WELLNESS V ZIME ZDARMA !!!

Hotel Björnson Jasná

Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Moderné ubytovanie 50 m od vleku Otupné!
1 - 2 / 2

Hotely Jasná

Hotely Jasná 1

Určite ste už počuli o lyžiarskom stredisku Jasná. Na naše pomery je obrovské, drahšie avšak kvalitné, ponúkajúce služby na európskej úrovni. Pokiaľ ste ho ešte nevyskúšali a chcete sa vybrať skúsiť svahy Jasnej na jeden deň, zadržte! Jeden deň je na Jasnú málo! Vyberte si z ponuky hotelov v Jasnej a doprajte si minimálne príjemnú víkendovú lyžovačku alebo ešte lepšie, prežite v tomto nádhernom prostredí celú zimnú dovolenku.

Jasná, to je synonymum najlepšej lyžovačky, akú si u nás môžete dopriať. Myslíte si, že preháňame, keď Vám hneď z úvodu ponúkame ubytovanie napríklad v niektorom z hotelov? Teraz Vám dáme dôkazy. Jasná ponúka 45 km zjazdoviek39 zjazdoviek, 30 lanoviek vlekov. Stále máte pocit, že si toto všetko dokážete naplno vychutnať len za jeden jediný deň?

Jasná ešte pred pár rokmi na tom nebola tak, ako dnes. Tvorili ju v podstate dve lyžiarske strediská, jedno na severnej a druhé na južnej strane Chopku. Tie však prepojila dvojica moderných kabínkových lanoviek svetových parametrov a vďaka tomu si vychutnáte obrovské stredisko so zjazdovkami určenými pre každého lyžiara. Už je jedno, z ktorej strany do neho prídete.

Hotely Jasná 2

V prípade, že sem prídete zo severnej strany, pôjdete cez Liptovský Mikuláš a celú Demänovskú dolinu. Tá je priam ideálnou pre možnosť ubytovania sa. Cestu lemujú najrôznejšie hotely rôznej úrovne a kvality. Nájdete tu jednoduché hotely s menším počtom hviezdičiek, ktoré neponúkajú najšpičkovejšie služby, avšak zaujmú nižšou cenou. Tie luxusnejšie hotely majú svoje vlastné reštaurácie s mnohými špecialitami či wellness centrá. V nich si určite odpočiniete po náročnej lyžovačke na svahoch Jasnej. Dôvodom, prečo si vybrať práve jeden z hotelov v Demänovskej doline je ten, že do Jasnej sa dostanete len za pár minút autom alebo skibusom.

Pohodlné a komfortné hotely však nájdete aj priamo pri lanovkách, len pár metrov od ich nástupných staníc. Niektoré z nich ležia dokonca priamo na zjazdovkách a ak si ich vyberiete, budete mať oproti ostatným lyžiarom obrovskú výhodu. Ráno vstanete a na svah môžete ísť rovno v lyžiarkach. Aj tieto hotely ponúkajú rozdielne služby a ceny. Takýto komfort nemusí stáť až tak veľa, ako si možno myslíte.

Hotely Jasná 3

V prípade, že sa vydáte do Jasnej z južnej strany, máte pred sebou rovnako viacero možností. Pod zjazdovky sa dostanete horskou cestou vedúcou z Brezna. Už cestou budete míňať niekoľko hotelov, ktorú Vás budú lákať dobrými cenami a relatívnou blízkosťou k nášmu najlepšiemu lyžiarskemu stredisku. Pokiaľ však nechcete pred lyžovačkou už nikam ďalej jazdiť, aj na južnej strane Chopkuhotely rovno na svahu. Nájdete tu početné cenovo dostupné hotely. Mnohé z nich majú okrem skvelej polohy ešte jednu výhodu. Ide o všakovaké pobytové balíčky s lákavými cenami a zaujímavými službami.

Hotely v Jasnej vyhovejú každému. Svoje si tu nájdu aj nároční turisti, ktorí vyžadujú luxus a exkluzivitu ale aj tí, ktorí svoje peniaze radšej minú na niečo iné ako na ubytovanie. Jasná je otvorená každému a ponúka náruč plnú služieb, ktoré nenájdete v žiadnom inom lyžiarskom stredisku na Slovensku.