Loading

Hotely v Jasnej

(2 objekty)

Hotel Poľovník

Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, v lese
WELLNESS V ZIME ZDARMA !!!

Hotel Björnson Jasná

Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Moderné ubytovanie 50 m od vleku Otupné!
1 - 2 / 2

Hotely Jasná

Hotely Jasná 1

Určite ste už počuli o lyžiarskom stredisku Jasná. Na naše pomery je obrovské, drahšie avšak kvalitné, ponúkajúce služby na európskej úrovni. Pokiaľ ste ho ešte nevyskúšali a chcete sa vybrať skúsiť svahy Jasnej na jeden deň, zadržte! Jeden deň je na Jasnú málo! Vyberte si z ponuky hotelov v Jasnej a doprajte si minimálne príjemnú víkendovú lyžovačku alebo ešte lepšie, prežite v tomto nádhernom prostredí celú zimnú dovolenku.

Jasná, to je synonymum najlepšej lyžovačky, akú si u nás môžete dopriať. Myslíte si, že preháňame, keď Vám hneď z úvodu ponúkame ubytovanie napríklad v niektorom z hotelov? Teraz Vám dáme dôkazy. Jasná ponúka 45 km zjazdoviek39 zjazdoviek, 30 lanoviek vlekov. Stále máte pocit, že si toto všetko dokážete naplno vychutnať len za jeden jediný deň?

Jasná ešte pred pár rokmi na tom nebola tak, ako dnes. Tvorili ju v podstate dve lyžiarske strediská, jedno na severnej a druhé na južnej strane Chopku. Tie však prepojila dvojica moderných kabínkových lanoviek svetových parametrov a vďaka tomu si vychutnáte obrovské stredisko so zjazdovkami určenými pre každého lyžiara. Už je jedno, z ktorej strany do neho prídete.

Hotely Jasná 2

V prípade, že sem prídete zo severnej strany, pôjdete cez Liptovský Mikuláš a celú Demänovskú dolinu. Tá je priam ideálnou pre možnosť ubytovania sa. Cestu lemujú najrôznejšie hotely rôznej úrovne a kvality. Nájdete tu jednoduché hotely s menším počtom hviezdičiek, ktoré neponúkajú najšpičkovejšie služby, avšak zaujmú nižšou cenou. Tie luxusnejšie hotely majú svoje vlastné reštaurácie s mnohými špecialitami či wellness centrá. V nich si určite odpočiniete po náročnej lyžovačke na svahoch Jasnej. Dôvodom, prečo si vybrať práve jeden z hotelov v Demänovskej doline je ten, že do Jasnej sa dostanete len za pár minút autom alebo skibusom.

Pohodlné a komfortné hotely však nájdete aj priamo pri lanovkách, len pár metrov od ich nástupných staníc. Niektoré z nich ležia dokonca priamo na zjazdovkách a ak si ich vyberiete, budete mať oproti ostatným lyžiarom obrovskú výhodu. Ráno vstanete a na svah môžete ísť rovno v lyžiarkach. Aj tieto hotely ponúkajú rozdielne služby a ceny. Takýto komfort nemusí stáť až tak veľa, ako si možno myslíte.

Hotely Jasná 3

V prípade, že sa vydáte do Jasnej z južnej strany, máte pred sebou rovnako viacero možností. Pod zjazdovky sa dostanete horskou cestou vedúcou z Brezna. Už cestou budete míňať niekoľko hotelov, ktorú Vás budú lákať dobrými cenami a relatívnou blízkosťou k nášmu najlepšiemu lyžiarskemu stredisku. Pokiaľ však nechcete pred lyžovačkou už nikam ďalej jazdiť, aj na južnej strane Chopkuhotely rovno na svahu. Nájdete tu početné cenovo dostupné hotely. Mnohé z nich majú okrem skvelej polohy ešte jednu výhodu. Ide o všakovaké pobytové balíčky s lákavými cenami a zaujímavými službami.

Hotely v Jasnej vyhovejú každému. Svoje si tu nájdu aj nároční turisti, ktorí vyžadujú luxus a exkluzivitu ale aj tí, ktorí svoje peniaze radšej minú na niečo iné ako na ubytovanie. Jasná je otvorená každému a ponúka náruč plnú služieb, ktoré nenájdete v žiadnom inom lyžiarskom stredisku na Slovensku. 

Názory a odporúčania

Erika Kovácsová (ubytovateľ) 29.5.2020
V tesnej blízkosti chatky je ohnisko, altánok a záhradný krb, detské ihriská s preliezkami, športové ihriská a rôzne spoločenské hry na recepcii. Veľmi blízko od chatky je Mini ZOO so zvieratkami alebo jediný veterný tunel na Slovensku Hurricane Factory so simulátorom voľného pádu. Počas celého Vášho pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do Aquaparku Tatralandia aj viackrát denne s 20% ZĽAVOU. Vstup je potrebné zakúpiť na recepcii ubytovania, aby bola uplatnená zľava. Chatky predstavujú výbornú voľbu pre všetkých milovníkov relaxu a aktívneho oddychu, ideálne pre rodiny s deťmi, páry alebo skupinky priateľov. Spríjemniť si môžete Váš voľný čas surfovaním, člnkovaním alebo plavbou vyhliadkovou loďou po Liptovskej Mare, návštevou Demänovských jaskýň, či turistickými prechádzkami a cyklistickými túrami okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier.
Michal Hulík (ubytovateľ) 28.5.2020
Naša lokalita ponúka priehrštie celoročných aktivít – letnú vysokohorskú turistiku, nádherné cyklistické trate všetkých náročností, vodné športy na Liptovskej Mare, legendárne jaskyne priamo v Demänovskej doline, rodinný Aquapark Tatralandia aj Bobovú dráhu v Pavčinej Lehote.
Mariana Vranova (ubytovateľ) 28.5.2020
Odporučila by som navštíviť Demänovskú Dolinu, jaskyňu Slobody, ľadovú jaskyňu, stanišovskú jaskyňu, bobovú drahu v Žiarcoch, Aquapark Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, Kúpele Lúčky, Prosiecku Dolinu, Kvačiansku Dolinu, Žiarsku dolinu, Jánošíkovo múzeum v Liptovskom Mikuláši, Artikularny kostol v Svätom Kríži, Liptovskú Maru, mini ZOO, v Liptovskom Jáne mincovníčkovo, kaďa, cyklotrasy, turistika v okoli, výstupy na Kriváň, na Baranec, Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, strelnicu Liptov, nádherný výhľad na mesto Liptovský Mikuláš - háj Nicovô, Hurricane Factory, Galéria IIusia v Liptovskom Mikuláši.
PhDr. Viera Devečková,Mário Mlynček (ubytovateľ) 27.5.2020
rozmanité využitie aktivít na Liptove, veľké množstvo turistických atrakcií
Alena Húsková (ubytovateľ) 27.5.2020
Liptov... srdce Slovenska!
Zuzana Freissl (ubytovateľ) 27.5.2020
Liptov je región, ktorý hovorí sám za seba :-)
Eva Mikulíková (ubytovateľ) 26.5.2020
Liptov najkrajší a najnavštevovanejší región Slovenska.
Peter Rydlo (ubytovateľ) 26.5.2020
Návštevníkom odporúčame navštíviť známe Demänovské jaskyne.
Tomas Láni (ubytovateľ) 24.5.2020
Región Liptov je národnou hrdosťou Slovákov, pre nespočetné množstvo prírodných aj kultúrnych pamiatok, možnosti rekreácii a relaxácii v letnom aj v zimnom období. Takmer 50 % z celkovej plochy Liptova tvoria malebné hory a lesy. V obciach Bešeňová, Likavka, Kvačany, Žiar, Pribylina, Závažná Poruba či Liptovský Ján vyviera množstvo minerálnych prameňov a kyseliek. Tento región je známy aj liečebnými kúpeľmi.
Richard Tomas (ubytovateľ) 24.5.2020
Liptov je pravdepodobne najviac univerzálna oblasť Slovenska. Máte možnosť vyraziť na cykloturistiku, lyžovanie, bežkovanie, plávanie (exteriér, interiér, na dosah tri najväčšie aquaparky, Liptovská Mara) aj atrakcie v Liptovskom Mikuláši. Navštíviť môžete aj najznámejšie stredisko v tejto časti Európy - Jasná. Zažite rybolov, relax, hubárčenie, wellness zariadenia, lyžovanie, adrenalínové atrakcie a iné vynikajúce aktivity.
Apartmány MINATA (ubytovateľ) 24.5.2020
Liptov je nádherný región na severe Slovenska. Ponúka jedinečnú atmosféru a nekonečné možnosti kultúrneho, športového, relaxačného vyžitia. Tu si nájdete to svoje v každom ročnom období. Liptov treba zažiť!
Patricie Kusá (ubytovateľ) 19.5.2020
Lyžiarske stredisko Jasná,lyžovanie,aquapark Tatralandia,Demänovské jaskyne,možnosť tiristických výletov.Veľmi dobré atrakcie- vhodné na oddych,rekreáciu a športové vyžitie.
Eva Kurilovská (ubytovateľ) 19.5.2020
Na Liptove je vždy čo pozerať. V blízkosti mate hory, jaskyne, jazero, termalne kúpaliska , lyžiarske strediska, Najstrmšia bobová draha / cca 200m od apartmánov. Krásne cyklochodníky, nádherne prechádzy a čistý vzduch.
Lucia Farkasova (skupina - návštevník) 11.5.2020
Liptov je jedno z najkrajsich lokalit. Moznost turistiky ( vrch Poludnica) a v zimnom obdobi lyzovacky a mnoho dalsich. V blizkosti Tatralandia,kontaktna Zoo a pod.
Vladimira Kielarova (rodina s malými deťmi - návštevník) 11.5.2020
Liptovská Mara, detský svet
Šurkova Mária (ubytovateľ) 10.5.2020
Top región na Slovensku v najkrajšom prostredí s najväčším lyžiarskym strediskom na Slovensku
Juraj Zvarík (ubytovateľ) 3.5.2020
Majstrovské Golfové ihrisko na Slovensku Gray Bear Tále, vedľa ktorého je lyžiarsky vlek Ski centrum Tále. V okolí sa nachádza známa Jaskyňa mŕtvych netopierov a Bystrianska jaskyňa, rôzne cyklotrasy, vodná nádrž Krpáčovo, vrch Chopok, ktorý je navštevovaný v zimných aj letných mesiacoch, Čiernohronská železnica, Lanový park Tarzánia Tále. Na vodnej nádrži Krpáčovo je možnosť vyskúšať si nový šport paddleboard.
Anna Šimeková (ubytovateľ) 20.4.2020
Región Liptova je celoročne najnavštevovanejšou turistickou lokalitou Na Slovensku. Ponúka široké možnosti pre letné a zimné športy, turistiku, relax a celoročné kúpanie.
Jakub Kráľ (skupina - návštevník) 20.3.2020
Celý región je veľmi pekný a ľudia sú tam veľmi milí
Lucia Pacanova (sólo hosť - návštevník) 12.3.2020
Odporúčam
Erika Baginova (rodina s malými deťmi - návštevník) 5.3.2020
V blízkosti je veľmi veľa zaujímavostí
Milan Dřevojánek (starší pár - návštevník) 25.2.2020
Region sympatický.
Milan (skupina - návštevník) 24.2.2020
Ski centrum Jasná
Diana (rodina so staršími deťmi - návštevník) 22.2.2020
Chopok, Jaskyne, Tatralandia, Bešeňová, Zookontakt, Pavcina Lehota, Tarzania.
Dana Kontšeková (rodina so staršími deťmi - návštevník) 14.2.2020
Lyžovanie, v lete turistika, Jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa. Široká ponúka reštaurácií.
Ilona Remencová (rodina so staršími deťmi - návštevník) 14.2.2020
mohu hodnotit pouze sjezdovky a těch je dost a dobře upravených, takže není co vytknout, mohu jen pochválit
Katarina (rodina s malými deťmi - návštevník) 14.2.2020
...region Liptova je prekrasny a myslim, ze ma co ponuknut vsetkym vekovym kategoriam, vo vsetkych rocnych obdobiach :)
Viliam Tetrov (rodina s malými deťmi - návštevník) 14.2.2020
jasna is terrible, go somewhere else, thank you
Viliam Tetrov (rodina s malými deťmi - návštevník) 12.2.2020
jasna sucks
Erik (skupina - návštevník) 30.1.2020
Jasná