Štýlové ubytovanie aj pre náročnejších

Apartmán "Na stračej nôžke" je situovaný v prekrásnom prostredí Oravy, v pokojnej časti malebnej obce Istebné, nachádzajúcej sa v blízkosti Dolného Kubína. Krásna okolitá príroda Národného parku Malá Fatra poskytuje návštevníkom široké možnosti aktívneho oddychu, rekreácie a turistiky.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenom apartmáne, ktorý je určený pre pohodlné ubytovanie 4 až 6 osôb. V apartmáne je hosťom k dispozícii príjemná štvorlôžková spálňa s televízorom so satelitným príjmom a spoločenská miestnosť s pohodlnou rozťahovacou pohovkou, ktorá je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchynkou s jedálenskou časťou, slúžiacou na prípravu chutných jedál. Samozrejmosťou apartmánu je WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V chodbe apartmánu môžete využívať taktiež vstavané posuvné skrine, ktoré Vám zabezpečenia dostatok úložného priestoru.

Príjemný relax a oddych si môžu ubytovaní hostia dopriať vo veľmi pekne upravenej záhrade ubytovania s možnosťou vonkajšieho posedenia v altánku so vstavaným záhradným krbom. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj hraním stolného tenisu, elektronických šípok alebo zapožičaním bicyklov. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.