Voľné termíny na Jún/Júl s 15% zľavou!!!

Srdečne Vás pozývame stráviť dokonalú dovolenku v romantických Chatách Rozprávkovo, ktoré sa nachádzajú v pokojnom prostredí Vysokých Tatier, v známom rekreačnom stredisku Tatranskej Lomnice. Vďaka ideálnej polohe, len 4 km od centra Tatranskej Lomnice a 1 km od vyhľadávaného golfového strediska Black Stork, tu tak prežijete úžasnú dovolenku.

A čo s voľným časom? Určite Vás potešia mnohé cyklotrasy (Bielovodskou dolinou, Cestou slobody) aj turistické chodníky okolím (K vodopádom studeného potoka, Na Jahňací štít, K Skalnatému plesu). História sa dá spoznávať návštevou kultúrnych pamiatok Spiša. Deti ocenia jedinečné zážitky v galérii trick-artu a optických ilúzií Tricklandii. V letných dňoch si zaplávate v bazénoch AquaCity Popradu alebo v Thermal parku vo Vrbove, prípadne sa môžete zrelaxovať v miestnych wellness centrách. Dokonalú lyžovačku si užijete v lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici, na Hrebienku či v Jakubkovej lúke.

Čakajú na Vás tri krásne chalúpky - Chata pri rozprávkovom potoku (kapacita 10 osôb), Chata Prekrásnô (kapacita 16 osôb) a Chata Preveľkô (kapacita 18 osôb), ktoré poskytujú celoročné ubytovanie a sú ideálne najmä pre rodinky s deťmi. Ponúkame Vám detskú postieľku, detskú stoličku, hračky, spoločenské hry a v prípade potreby vieme zabezpečiť aj babysitting - vďaka tomuto sa ubytovanie pýši titulom Baby friendly.

Spoločný čas môžete tráviť na prízemí dreveníc v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom na káblové aj satelitné pripojenie, CD/DVD prehrávačom, videom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 1 až 2 osôb). Gazdinky aj milovníkov varenia tu poteší plne vybavená kuchyňa s jedálenským sedením.

V Chate pri rozprávkovom potoku nájdete jednu 4-lôžkovú spálňu s dvomi samostatnými lôžkami, z ktorých sa dajú vysunúť ďalšie dve pevné lôžka. Druhú 4-lôžkovú spálňu tvorí manželská posteľ a jedno samostatné lôžko, z ktorého sa rovnako dá vysunúť jedno pevné lôžko. Na poschodí drevenice môžete využívať samostatnú toaletu s umývadlom.

Chata Prekrásnô poskytuje ešte väčší komfort s tromi 4-lôžkovými spálňami a jednou 3-lôžkovou spálňou. K dispozícii sú tri kúpeľne so sprchovacími kútmi a štyri toalety.

Chata Preveľkô s kapacitou 18 osôb je najväčšia z chát. Nájdete v nej štyri spálne a dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a dve toalety. Na prízemí je situovaná spoločenská miestnosť s krbom, biliardovým stolom a televízorom. Rovnako sa tu nachádza vlastná kuchyňa s jedálenským stolom a veľká terasa.

Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V letnom období je Vám k dispozícii vlastný tenisový kurt, basketbal, stolný tenis, trampolína a nechýba ani záhradné posedenie, gril, kotlík či ohnisko s možnosťou opekania. Využívať môžete práčku, žehličku a po dohode Vám uschováme aj Vaše lyže. Parkovanie áut je zabezpečené priamo v uzavretom areáli. Tak príďte prežiť príjemne strávené chvíle do Chát Rozprávkovo v Tatrách. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty