Moderná chata 50 m od vleku „Dvojka“!

Novovybudovaná Chata Ludmila je situovaná 50 m od vleku „Dvojka“, ktorý sa nachádza v známom lyžiarskom stredisku Martinské Hole (blízko mesta Martin). Na svoje si tu tak prídu nadšenci zimných športov ako aj rodinky s deťmi či menšie skupinky priateľov a známych.

V lete môžete vyraziť na túru okolím po rôznych turistických a cyklistických chodníkoch. Deti rovnako aj dospelí si zaplávajú v bazénoch blízkych kúpalísk, ako sú Kúpalisko Vrútky alebo Kúpalisko Sunny Martin. Poteší Vás aj návšteva najväčšej prírodnej expozície na Slovensku v Múzeu slovenskej dediny - Jahodnícke háje. Po napadnutí snehu si zalyžujete alebo sa posánkujete v blízkosti chaty na svahoch Lyžiarskeho strediska Martinské hole.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v štýlovo zariadenom apartmáne na poschodí chaty. Celé poschodie je kapacitne prispôsobené pre 8 až maximálne 10 osôb (formou prístelky v spoločenskej miestnosti).

Voľný čas môžete tráviť vo veľkej obývacej izbe s televízorom so satelitným príjmom aj možnosťou pripojenia na internet, rádiom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre 2 hostí). Odtiaľto sa dostanete aj na balkón s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Milovníkov varenia poteší plne vybavená moderná kuchyňa s indukčnou varnou doskou, el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom, toasterom a pekárňou na chlieb. Každé ráno si tak vychutnáte vôňu ako aj chuť čerstvého pečiva.

Pokojný spánok prežijete v dvoch 4-lôžkových spálňach, pričom každá disponuje jednou manželskou posteľou a pevným lôžkom, z ktorého sa dá vysunúť ďalšia posteľ. Využívať môžete aj detskú postieľku. K dispozícii je Vám tiež kúpeľňa s dvomi umývadlami, sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi aj káblové pripojenie na internet.

Na prízemí chaty sa pri vstupe nachádza lyžiareň, ktorá je určená na odkladanie lyží (prípadne bicyklov) a sušenie lyžiarok. Počas leta Vám pobyt spríjemní oddychovanie na vonkajšom posedení alebo príprava jedla na grile či ohnisku. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pred chatou. V okolitých ubytovacích zariadeniach je možnosť využitia celodenného stravovania, bazénu a vírivky. V pokladni lyž. strediska si taktiež môžete zakúpiť Skipasy na vleky a lanovku. Príďte prežiť super dovolenku. Tešíme sa na Vás v Chate Ludmila!