Rodinná chata na Kubínskej holi

Atmosféru ako doma zažijete na našej rodinnej Chate Gitka, ktorá sa nachádza v rekreačnej oblasti Dolného Kubína, približne kilometer od zjazdoviek Ski parku Kubínska hoľa.

Naša rekreačná Chata Gitka ponúka priestor na trávenie dovolenky pre 5 až maximálne 7 osôb. Celoročne si tu prídu na svoje rodinky s deťmi, menšie skupinky priateľov aj ľudia hľadajúci pokoj.

V prízemí je situovaná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom s káblovým príjmom a gaučovým sedením. Gauč je možné počas noci využiť na prespanie dvoch hostí. Na prípravu chutných jedál poslúži kuchyňa, ktorá je vybavená keramickou varnou doskou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicu, mikrovlnnou rúrou a jedálenským sedením. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Spánok sme zaistili v 5-lôžkovej spálni so samostatnými lôžkami - nachádza sa v podkroví chaty.

Príjemne strávený čas na čerstvom vzduchu si môžete užívať na terase s posedením. K dispozícii je tiež gril a kotlík. V podpivničenom priestore chaty si uschováte lyže aj bicykle. Bezplatne zaparkovať autá môžete 100 m od chaty na parkovisku blízkeho hotela. Spoznávajte čaro Oravy priamo od nás. Tešíme sa na Vás v Chate Gitka.

Ponuka výletov v regióne Orava: V zime odporúčame bežkovanie alebo lyžovanie v spomínanom špičkovom stredisku Ski Park Kubínska hoľa, aj v okolitých Ski park Racibor a Športcentrum Malá Lučivná. V lete sa vyberte na turistiku alebo cyklistiku do úchvatnej prírody. Každý deň v roku si oddýchnete v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín. Nevynechajte ani Oravský hrad i Oravskú priehradu.