Ideálna chata pre rodinné dovolenky!

Chata Bellago je situovaná v krásnom tichom prostredí malebnej liptovskej dedinky Bukovina, nachádzajúcej sa v blízkosti Liptovskej Mary vo vzdialenosti len 1,5 km. Ideálna poloha chaty blízko všetkých obľúbených atrakcií Liptova v kombinácii s jej nadštandardným moderným a zároveň útulným vybavením, je zárukou skvelej rodinnej dovolenky počas celého roka.

Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr nádhernou okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier, si Váš voľný čas môžete spríjemniť taktiež návštevou blízkeho vyhľadávaného termálneho kúpaliska GINO Paradise Bešeňová (8 km), aquaparku Tatralandia (12 km) alebo Kúpeľov Lúčky (14 km). V letnom období si výborne oddýchnete aj pri Liptovskej Mare, kde si môžete vychutnať okrem kúpania taktiež člnkovanie, vodné bicyklovanie, surfovanie, rybolov, či vyhliadkovú plavbu loďou. V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci zimných športov, ktorí môžu využívať služby neďalekých lyžiarskych stredísk Ski Park Malinô Brdo - Ružomberok (21 km) alebo Jasná - Nízke Tatry (36 km).

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novej dvojposchodovej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 6 až 8 osôb. Keďže chatu prenajímame vždy len jednej skupine hostí, garantované u nás budete mať počas celého svojho pobytu maximálne súkromie a pokoj.

Na prízemí chaty je Vám k dispozícii štýlová obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlnou 2-lôžkovou rozkladacou pohovkou. Obývacia miestnosť je zároveň prepojená s veľkou a bohato vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, v ktorej na prípravu vlastných chutných jedál môžete využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, veľkú chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, kávovar a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia objektu je okrem vstupnej chodbičky taktiež práčovňa a toaleta. Na vrchnom poschodí chaty sú pre Vás pripravené tri útulné 2-lôžkové spálne, pri ktorých nechýba priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou ubytovania je rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre rodinky s deťmi tu máme nachystanú detskú postieľku, hračky, zábranu na schodisko, či detskú jedálenskú stoličku.

Príjemne oddýchnuť si môžete taktiež v oplotenom dvore chaty, kde nechýba terasa a altánok s vonkajším posedením, detská hojdačka, ako aj ohnisko s možnosťou prípravy kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a z Vašej dovolenky na Liptove si odnesiete množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Tešíme sa na Vás.