100% vhodné pre deti od 50€/objekt/noc

Akcia mimosezóna - pobyty od nedele do stredy za zvýhodnené ceny 50 € / noc (cena platí pre max 4 osoby, min 2 noci, každá ďalšia osoba 13 € / noc).


Chalupa Šalalandia je situovaná pri potôčiku, na okraji obce Zázrivá, v časti Dolina, v pokojnom prostredí Malej Fatry. Našim cieľom je vytvoriť celoročne obľúbenú dovolenkovú destináciu pre rodiny s deťmi, kde sa deti dostatočne a hlavne bezpečne vyšantia a rodičia si príjemne oddýchnu.

Nový interiér s masívnym dreveným nábytkom a komfortným vybavením osloví aj tých náročnejších. Celková kapacita chalupy je 13 pevných lôžok a 4 prístelky.

Na prízemí chalupy nájdete spoločenskú miestnosť s krbovými kachľami, rádiom s CD prehrávačom a pohodlným rozkladacím gaučom vhodným ako prístelka pre dve osoby, a zároveň ďalšie dve prístelky. Súčasťou spoločenskej miestnosti je rovnako jedálenský stôl so stoličkami a nadštandardne vybavená kuchyňa s mikrovlnnou rúrou, elektrickou rúrou, indukčnou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, práčkou, umývačkou, kompletným kuchynským riadom a žehličkou. Váš voľný čas môžete tráviť v herni, kde sme pre Vás pripravili LED televízor s DVD prehrávačom, hernou konzolou X-BOX a kinektom, ktorý Vám vo veľkom priestore zabezpečí hru množstva zábavných pohybových hier. Pokojný spánok si vychutnáte v 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Súčasťou prízemia je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Veľká galéria prepája prízemie s poschodím, kde sme pre najmenších prichystali detský kútik s hračkami a domčekom. Na poschodí sú situované dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a jedna 4-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami, ktoré je možné prestavať na manželskú posteľ prípadne na veľké 4-lôžkové letisko, z ktorého budú mať tí najmenší veľký chalupársky zážitok. Súčasťou poschodia sú navyše dve samostatné kúpeľne, každá so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Do každej izby Vám radi pridáme detskú postieľku. Súčasťou vybavenia pre deti je zároveň jedna drevená a jedna rozkladacia detská postieľka, tri detské stoličky na jedenie, vanička na kúpanie, nočník a stolček k umývadlu.

Terasa ponúka priestor na rannú kávičku s výhľadom na záhradu a okolitú prírodu. Nájdete tu veľký zastrešený altánok priamo pod strechou chalupy, ktorý v horúcich dňoch poskytne príjemný chládok a pri daždi Vás perfektne ochráni. V altánku si posedíte na masívnych stoloch a užijete grilovačku na modernom plynovom grile. Zároveň sa tu s blízkymi dokonale zabavíte pri hre na ping-pongovom stole a stolnom futbale.

Chalupa má veľkú vyrovnanú záhradu s pekným trávnikom, kde máte dostatočný priestor na rodinný futbalový turnaj, volejbal, bedminton a iné zábavné športové hry. Pre deti je pripravená veľká trampolína. Dámy tu nájdu vhodné miesto na slnenie sa na deke. Záhrada bola vytvorená s cieľom zabezpečiť čo najvhodnejší priestor pre Vaše detičky. Objekt je bez múrikov a iných nástrah, pri ktorých by musel rodič nepretržite dávať pozor na deti bez možnosti oddychu. Súčasťou chalupy je navyše miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží ako aj vonkajšie parkovisko pre štyri autá.

Okolitá príroda Zázrivej donedávna slúžila hlavne na pasenie oviec čo umožnilo, aby si až doteraz zachovala jedinečný ráz kopcov, z ktorých sa Vám naskytnú krásne výhľady. Okolie Zázrivej je fantastickým miestom pre nenáročné prechádzky s malými deťmi v nádhernej prírode. Ak zatúžite po náročnejších túrach, k dispozícii je Vám neďaleká príroda Malej Fatry a mnoho turistických chodníkov. Ak si chcete výlet zjednodušiť, môžete sa lanovkou vyviezť takmer až na štíty Národného parku Malá Fatra. Na svoje si prídu veľkí aj malí cyklisti.

Medzi zaujímavé atrakcie patrí vyhliadková veža v Terchovej či záchranná stanica pre zvieratá, ktorá sa nachádza len pár metrov od chalupy. Široké okolie ponúka ďalšie vyhľadávané atrakcie, ako napr. Oravský hrad, Oravská lesná železnica, AquaRelax Dolný Kubín a pod. V blízkosti nájdete mnoho kvalitných stravovacích zariadení. V zimnom období si zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski Park Kubínska hoľa a Vrátna Free Time Zone.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí