ZĽAVY NA SKIPASSY

Villu Filip nájdete v pokojnom prostredí podtatranskej obce Veľká Lomnica, len 200 metrov od golfového ihriska. Chcete stráviť dovolenku v srdci krásnej prírody Vysokých Tatier, s možnosťou relaxu v saune či jacuzzi a to všetko so zabezpečením komfortu a pohodlia? Srdečne Vás teda pozývame stráviť Vašu dovolenku do Villy Filip, ktorá spĺňa požiadavky aj tých náročnejších hostí.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v nadštandardne vybavenej samostatnej vile s kapacitou 24 osôb. Vilu si je možné prenajať ako celý objekt, resp. jednotlivo po izbách a apartmánoch. K dispozícii tu pre Vás máme pripravené dve dvojlôžkové izby, dva dvojizbové apartmány s kapacitou 4 až 5 lôžok a dve poschodové suity s obývacou izbou a možnosťou ubytovania 3 až 5 osôb. Samozrejmosťou každej izby je LCD televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Apartmány sú dovybavené navyše vlastnými zariadenými kuchynkami na prípravu jednoduchých jedál. Všetkým ubytovaným hosťom je vo vile k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou a taktiež kompletne vybavená väčšia kuchyňa.

Vila disponuje krásnou upravenou záhradou s možnosťou grilovania a opekania na záhradnom krbe a posedením na terase či v záhradnom altánku. Súčasťou záhrady je aj detské ihrisko s preliezkami, šmýkačkou, hojdačkou a trampolínou. Spestriť program si môžete aj hraním stolného tenisu či relaxovaním v našom menšom wellness so saunou a jacuzzi. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte, resp. vo dvore vily. Tešíme sa na Vašu návštevu.


PRI POBYTE JE MOŽNOSŤ ZAKÚPIŤ SI SKIPASSY SO ZĽAVOU AŽ DO 20%