Cenovo výhodné apartmány so záhradou.

V tichom prostredí podtatranskej obce Veľká Lomnica sú situované dva pekné Apartmány Katka. Z Veľkej Lomnice to už máte len na skok k mnohým atrakciám Vysokých Tatier.

Prekrásna príroda, zaujímavé turistiké a cyklistické trasy, lyžiarske strediská a mnoho iného na Vás čaká práve vo Vysokých Tatrách. Odporúčame Vám spraviť si výlet do Tatranskej Lomnice, kde sa pokocháte nádhernou Botanickou záhradou, odkiaľ sa prejdete až k samotnému Skalnatému plesu. Za relaxom a oddychom zájdete do Thermal Parku Vrbov alebo do AquaCity Poprad. Lyžiari určite využijú širokú ponuku okolitých lyžiarskych stredísk ako napr. Ski Štart, Taranská Lomnica, Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Starý Smokovec - Hrebienok a ďalších.

Počas celého roka Vás veľmi radi ubytujeme v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou 10 osôb. Apartmány sa nachádzajú v samostatnom domčeku so spoločnou záhradou a vlastnými oddeleným vchodmi.

Na prízemí ubytovania je situovaný menší 4-lôžkový apartmán. V spálni sa pohodlne vyspíte na manželskej posteli a rozkladacom gauči. K dispozícii je tu aj televízor a menšie posedenie. Hostia tohto apartmánu využijú tiež vlastnú kuchynku s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vonkajším dreveným schodiskom sa presuniete k väčšiemu z apartmánov. Pre hostí sú tu k dispozícii tri 2-lôžkové spálne, v dvoch z nich sa nachádza navyše váľanda, ktorá poslúži aj ako prístelka vhodná pre deti. Rovnako tu využijete kompletne vybavenú kuchynku s jedálenským posedením a televízorom. V tomto apartmáne je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddelená toaleta.

Na veľkej záhrade si príjemne posedíte na vonkajšom posedení pri dome, kde si pokojne ugrilujte chutné jedlá na grile. V prípade potreby si Vaše lyže a bicykle uložíte v garáži. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie áut je povolené priamo pri objekte. Zavítajte do našich Apartmánov Katka a strávte tak pokojnú dovolenku pod Vysokými Tatrami.