Vhodné pre skupiny, výlety, oslavy

Ubytovňa Viola je situovaná v známej podtatranskej obci Veľká Lomnica. Turistická ubytovňa má kapacitu 39 lôžok + 1 prístelku. Hosťom sú k dispozícii nasledovné izby:

- samostatný päťlôžkový dvojizbový apartmán s balkónom, televízorom, satelitom, chladničkou a vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, toaleta, umývadlo),
- tri trojlôžkové samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, toaleta, umývadlo), balkónom, chladničkou, televízorom a satelitom,
- jedna veľká sedem miestna izba s vlastnou chladničkou, televízorom a satelitom,
- päť trojlôžkových izieb s chladničkou,
- jedna štvorlôžková izba s chladničkou.

Izby, ktoré nemajú vlastné sociálne zariadenie môžu využívať spoločné sprchy a toalety na chodbách (2x umývadlo, 4x sprcha a 4x toaleta).

Voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom. Tu si môžete zahrať aj stolný tenis a rôzne spoločenské hry. V našej jedálni s barom máte možnosť objednania raňajok, polpenzie a plnej penzie. Tiež je tu stolný futbal a šípky. V lete si Váš drink vychutnáte na terase s posedením. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri objekte na súkromnom parkovisku.

Priestory ubytovne sú vhodné na rodinné oslavy, firemné akcie, školenia, teambuilding, školské výlety, zájazdy a iné skupinové pobyty.

Blízko Ubytovne Viola nájdete jazdecký, golfový a tenisový areál. Priamo v Tatrách je obľúbená turistika, cykloturistika i lyžovanie. Na dovolenke u nás môžete navštíviť jaskyne, historické mestá (Levoča, Spišská Nová Ves) a kúpaliská v okolí (Vrbov, AquaCity Poprad).