Loading

Ubytovne v Slovenskom Raji

(2 objekty)

Ubytovanie Real

Betlanovce, v obci / v meste, pri aquaparku
V peknom tichom prostredí

Rekreačné stredisko TURISTICKÝ RAJ

Podlesok, v rekreačnej oblasti, v lese
Priamo v Národnom parku Slovenský raj!
1 - 2 / 2

Názory a odporúčania

Tatiana Kozubová (ubytovateľ) 3.4.2020
Čingov je najvyhľadávanejším rekreačným strediskom na výlety v prírode v Slovenskom Raji. Kyseľ znova otvorený.
Ladislav Novotný (ubytovateľ) 28.3.2020
Slovenský raj so svojimi kaňonmi, vodopádmi, roklinami, úžasnou a zdravou prírodou ponúka bohaté možnosti na aktívnu dovolenku: jazda na koni, jazda na bicykli, skalolezenie, pozorovanie zveri, beh či turistika. V blízkosti množstvo príležitostí na aktívny oddych i relax: termálne jazerá a kúpaliská, golf, bohaté športové aktivity. Vysoké Tatry len 30 km od objektu, v blízkosti sa nachádzajú tiež Nízke Tatry, Kráľova hoľa, Spišský hrad a hrad Muráň. Blízke mestá: stredoveká Levoča, aktívna Spišská Nová Ves, brána do Tatier Poprad.
Emil Malecký (ubytovateľ) 27.3.2020
Územie Spiša ponúka množstvo turisticky atraktívnych lokalít: národné parky: Tatranský národný park na severozápade, Pieninský národný park na severe, Národný park Slovenský raj na juhovýchode, Národný park Nízke Tatry na juhozápade hrady a zámky: Spišský hrad (svojou rozlohou najväčší v strednej Európe), Kežmarský hrad, ojedinelý mestský hrad, sídlo rodiny Thököly a uhorského kráľa Imricha Thökölyho, hrad Stará Ľubovňa, sídlo starostu zálohovaných spišských miest z poľského rodu Lubomirski, vedľa hradu sa nachádza skanzen typickej severospišskej (rusínskej) dediny, kaštieľ v Markušovciach, renesančný kaštieľ v blízkych Betlanovciach, kaštieľ v Spišskom Hrhove, historické mestá: Kežmarok (mestská pamiatková rezervácia), Spišská Sobota (mestská pamiatková rezervácia), Levoča (mestská pamiatková rezervácia UNESCO, Chrám sv. Jakuba, renesančná radnica, zachované mestské hradby a iné.), Podolínec (mestská pamiatková rezervácia), Spišská Nová Ves, Spišské Podhradie pamiatky zapísané v zozname Svetového dedičstva UNESCO: Kežmarok, evanjelický drevený artikulárny kostol, Spišské Podhradie, historické centrum mesta a Spišská Kapitula (sídlo Spišského biskupstva pokrývajúceho územie žúp Spiš, Liptov a Orava) ležiaca pod Spišským hradom, Levoča (Historické centrum s kostolom a radnicou a najvyšší gotický oltár na svete), ranogotický Kostol Svätého Ducha v Žehre akvaparky: Gánovce, Vrbov, Poprad
Katarína Lukáčová (ubytovateľ) 25.3.2020
Slovenský raj je jeden z najnavštevovanejších Slovenských národných parkov. Ponúka celoročnú turistiku pre všetky úrovne náročnosti a sezónnu cykloturistiku. Radi Vám pomôžeme si vybrať tú najvhodnejšiu pre Vás. Blízko budete mať aj na lyže, či už na regionálne strediská v Levoči, či na Poráči, pre náročnejších je v dojazdovej vzdialenosti aj stredisko Vysoké Tatry. Pre milovníkov kúpania odporúčame Aquacity v Poprade, či prírodné termálne kúpalisko vo Vrbove. Región ponúka aj množstvo kultúrnych pamiatok ako napr. Spišský hrad, či prírodne zaujímavosti ako napríklad jaskyne, vyhliadky, či vodopády. Zábavné atrakcie ako Escape room v Smižanoch, či Chodník v korunách stromov v Bachledovej doline, alebo Tricklandia v Smokovci v Tatrách.
František Brezina (ubytovateľ) 23.3.2020
AQUACITY Poprad, Termalne kúpalisko Vrbov, Termalne kúpalisko Ganovce , Vysoké Tatry, Slovenský Raj, Levoča , Kežmarok, Spišský hrad
Andrea Tokárová (skupina - návštevník) 19.3.2020
Tú prírodu.
Silvia Miklasová (rodina so staršími deťmi - návštevník) 19.3.2020
Je to dobré miesto na oddych, taktiež blízky Poráč park ponúka viacero zaujímavých aktivít. My sme využívali reštauráciu, krytý bazén a bowling. 👍
Jozef Jendrál (ubytovateľ) 17.3.2020
Región je bohatý na turistiku ako aj na pamiatky či relax. Slovenský RAJ , Spišský Hrad, mesto Levoča, Poprad, Spišská Sobota, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Markušovce, Dobšinská ľadová jaskyňa a mnoho iného.
Steffi Švenková (rodina s malými deťmi - návštevník) 10.3.2020
Všetko je veľmi blízko. Región je nádherný. Úžasný relax ! Počasie nám vyšlo.
Peter (ubytovateľ) 10.3.2020
Daný región je veľmi pestrý pre aktívne trávenie dovolenky. Pri spoznávaní prírody a turistiky sú neďaleko ubytovania lokality ako Slovenský raj (Kyšeľ, Suchá Bela, Prielom Hornádu, Piecky, Kláštorisko) cca 5 km a Vysoké Tatry (Starý Smokovec - Hrebienok, Tatranská Lomnica - Lomnický Štít) cca do 25 km,15 minút autom. Neďaleko sa nachádzajú historické mestá: Levoča (najvyšší drevený oltár Majstra Pavla, Radnica, Chrám sv. Jakuba, Mariánska Hora, Župný dom, Spišské múzeum, Košická brána), Spišská Nová Ves (v centre Kostol s najvyššou kostolnou vežou na Slovensku, Reduta, Provinčný dom, Reduta, taktiež sa v tomto meste nachádza ZOO). V mestečkách Poprad a Kežmarok, ležiacich pod Vysokými Tatrami, nájdete nádherné námestia, mnoho sakrálnych pamiatok, Kežmarský hrad. Taktiež netreba zabudnúť na Spišský hrad 24 km, Markušovský kaštieľ 15 km, Dobšinská ľadová jaskyňa 27 km, Belianska jaskyňa 25 km, Važecká jaskyňa 27 km. Ak chcete zažiť trocha zábavy odporúčam navštíviť Aquacity Poprad 15 km, Thermal Park Vrbov 8 km alebo Bachledova dolina 29 km (Chodník korunami stromov). V lete je taktiež možné navštíviť Golfové ihrisko vo Veľkej Lomnici. V zimnom období odporúčam navštíviť lyžiarske strediská: Levočská dolina 14 km, Ferčakovce 13 km, Tatranská Lomnica 25 km, Mlynky 27 km, Lopušná dolina 24 km, Bachledova dolina cca 30 km, Štrbské Pleso 40 km.
Jana (rodina s malými deťmi - návštevník) 5.3.2020
Slovenský raj.
Zuzana Birčáková (ubytovateľ) 5.3.2020
Región ponúka veľa možností na trávenie aktívnej dovolenky. Turisti môžu podniknúť množstvo nádherných menej i viac náročných turistických trás - Zejmarská roklina, Geravy, Havrania skala, Stratenský kaňon a iné. Pre milovníkov cyklistiky je tu množstvo cyklotrás do blízkeho i širšieho okolia. Prítomnosť Hnileckej vodnej nádrže ponúka možnosť vodných športov, v blízkej obci Dedinky je požičovňa člnov, kanoe, vodných bicyklov. V lete si prídu na svoje rybári i hubári; v zime môžu milovníci zimných športov využívať blízke lyžiarske a bežecké strediská.
Tomáš (mladý pár - návštevník) 2.3.2020
Určite treba vidieť všetko a treba navštíviť všetkých :)
Roman Kalina (skupina - návštevník) 2.3.2020
asi lepšie leto, turistika, blízko slov. raj
Iveta Balogová (rodina so staršími deťmi - návštevník) 23.2.2020
Slovenský raj
Štefan Csányi (skupina - návštevník) 23.2.2020
Slovenský raj je prekrásny a blízko sú Vysoké Tatry
Štefan Csányi (skupina - návštevník) 23.2.2020
Všetko ok, Slovenský raj a blízko sú Vysoke Tatry
Michal Sekera (skupina - návštevník) 21.2.2020
super, kazdy si tu nieco najde
Vladimír Sekerák (ubytovateľ) 13.2.2020
Spišský hrad, Levoča, Spišská nová Ves, Poprad, Vysoké Tatry, Slovenský raj, Aquacity Poprad.
Peter Frančík (rodina s malými deťmi - návštevník) 9.2.2020
Betlanovce, Podlesok, Suchá Belá, Vysoké Tatry, Spišská Nová Ves
Silvia Soľáková (rodina so staršími deťmi - návštevník) 6.2.2020
Je tam pekne.
Milan Slavkovský (skupina - návštevník) 4.2.2020
Boli sme tu hlavne kvôli lyžovačke a tá bola super.
Zuzana (rodina s malými deťmi - návštevník) 26.1.2020
V blizkosti SKI Kubasok, v lete Slovensky raj, kupalisko Vrbov
Tomáš Hreňovčík (skupina - návštevník) 24.1.2020
Chata spĺňala presne to co sme chceli a to je lokalita, ktorá je situovaná na výbornom mieste kde pár metrov odtiaľ sa nachádza výborná reštaurácia. Vybavenie chaty hodnotím na jednotku ako sme sa zhodli cela partia, umývačka bola veľkým bonusom pre uľahčenie práce. Okolie ponúka veľa možností na turistiku, čo sme aj využili. Na záver by som dodal, že majiteľ bol ústretový a nebol to náš posledný výlet na tejto chate.
Katka (rodina s malými deťmi - návštevník) 18.1.2020
Cas traveny len na chate
Marián (skupina - návštevník) 18.1.2020
Špičová hrabušicku pizzéria
Michaela Škvarčovská (rodina so staršími deťmi - návštevník) 18.1.2020
Slovenský raj je krásna časť Slovenska.
Lýdia Grabecová (rodina s malými deťmi - návštevník) 13.1.2020
Slovenský raj a okolie. Nádherná príroda.
Tomáš Hreňovčík (skupina - návštevník) 4.1.2020
Výborná lokalita lebo v okolí je veľa možnosti na turistiku ale kto si chce oddýchnuť je blízko aj wellnes takže chata splnila presne to čo sme očakávali. Miestami sme sa cítili ako doma lebo chata mala výborne vybavenie. Zároveň musím spomenúť aj majiteľa, ktorý bol veľmi ústretový a milý.
Patrik Čiták (skupina - návštevník) 9.12.2019
Super