Skúste život Maťka a Kubka

10% zľava na týždenné pobyty počas letných prázdnin

Drevenice pod Rozsutcom sa nachádzajú v malebnom kraji pod Rozsutcom blízko obce Zázrivá, v časti Biela, neďaleko známej Terchovej. Hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 12 lôžok v Drevenici Maťko a 15 lôžok v Drevenici Kubko.

Každá drevenica sa prenajíma ako samostatný celok pre spriatelené rodinky s deťmi i skupinky priateľov a známych. Na svoje si prídu hlavne ľudia vyhľadávajúci pokoj, samotu, súkromie v obklopení nádhernej okolitej prírode.

Na prízemí Drevenice Maťko sa nachádza priestranná obývacia miestnosť s krbom a televízorom s káblovým príjmom. Jej súčasťou je plne vybavená kuchyňa (elektrická rúra, keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou) so stolom a stoličkami. Hostia tu využijú dve samostatné toalety a jednu kúpeľňu s vaňou a dvomi umývadlami.

V podkroví je ďalší obývací priestor vhodný na hranie sa pre deti. Nachádza sa tu knižnica a tiež rozkladacia pohovka, ktorú využijete ako prístelku pre dve osoby. Odtiaľto sa vchádza do troch spálni. Dve z nich sú 2-lôžkové s možnosťou prístelky na rozkladacom kresle. Tretia je väčšia - typu 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Táto spálňa má ako jediná vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

V suteréne je malé saunovo-relaxačné centrum. Nájdete tu saunu pre 4 - 5 dospelých osôb, priestranný sprchový kút a oddychovú zónu s piatimi rozkladacími kreslami, kde môžete v pokoji relaxovať.

V prízemí Drevenice Kubko využijete priestrannú obývaciu miestnosť s krbom a televízorom s káblovým príjmom. Aj tu je umiestnená plne vybavená kuchyňa s elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením. K spánku Vám poslúži spálňa s manželskou posteľou a prístelkou na rozkladacom kresle. Hostia majú k dispozícii jednu samostatnú toaletu a jednu kúpeľňu so sprchovacím kútom a umývadlom.

Podkrovie disponuje tromi spálňami. Dve z nich sú 2-lôžkové s manželskou posteľou a možnosťou prístelky na rozkladacom kresle. V tretej sú dve manželské postele a dve rozkladacie kreslá. Využijete tu samostatnú toaletu a ďalšiu kúpeľňu s dvomi sprchovacími kútmi a dvomi umývadlami. V suteréne je spoločenská miestnosť s jedálenským posedením.

Obe drevenice zdieľajú spoločné bezplatné parkovisko pre šesť áut, altánok s krbom, grilom a vonkajším posedením. V lete sa Vaše deti vyšantia na priestrannom dvore. V zimnom období Vám urobí radosť sauna s odpočinkovou zónou. Na požiadanie máme pre Vás k dispozícii aj detskú postieľku. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet v oboch dreveniciach.

Obec Zázrivá a jej okolie je známa svojou prekrásnou panenskou prírodou. V minulosti bola osídlená valachmi, ktorí na lúkach a pláňach pásli ovečky. V súčasnosti je obec vyhľadávaným cieľom turistov i cyklistov, ktorí sem prichádzajú za oddychom či aktívnou dovolenkou. Obľúbenými turistickými cieľmi sú Veľký a Malý Rozsutec alebo Jánošíkove diery. Priaznivci golfu môžu vyraziť do Adventure golf. Rodinám s deťmi odporúčame aquapark Relax centrum Terchovec alebo Terchovský vláčik. Medzi zaujímavé atrakcie patrí aj záchranná stanica pre zvieratá Ekocentrum Zázrivá. Široké okolie ponúka ďalšie vyhľadávané atrakcie, ako napr. Oravský hrad, Oravská lesná železnica, AquaRelax Dolný Kubín, Oravská galéria a mnohé iné. V zime si zalyžujete na upravených svahoch v lyžiarskych strediskách Športcentrum Malá Lúčivná, Vrátna Free Time Zone, Ski centrum Kozinec či Gavurky.

Príďte si oddýchnuť do lona panenskej prírody. Už teraz sa na Vás tešíme!