Loading

Ubytovanie na samote na Chopku Sever

(1 objekt)

Chata MROŽ

Demänovská Dolina, na samote, v lese
Krásna chata na samote uprostred lesa
1 - 1 / 1

Názory a odporúčania

Eva Mikulíková (ubytovateľ) 6.7.2020
Liptov najkrajší a najnavštevovanejší región Slovenska.
Jana Krupová (ubytovateľ) 6.7.2020
Top lokalita na turistiku, lyžovanie a poznávanie tohto atraktívneho regiónu.
Michal Hulík (ubytovateľ) 5.7.2020
Naša lokalita ponúka priehrštie celoročných aktivít – letnú vysokohorskú turistiku, nádherné cyklistické trate všetkých náročností, vodné športy na Liptovskej Mare, legendárne jaskyne priamo v Demänovskej doline, rodinný Aquapark Tatralandia aj Bobovú dráhu v Pavčinej Lehote.
Erika Kovácsová (ubytovateľ) 5.7.2020
V tesnej blízkosti chatky je ohnisko, altánok a záhradný krb, detské ihriská s preliezkami, športové ihriská a rôzne spoločenské hry na recepcii. Veľmi blízko od chatky je Mini ZOO so zvieratkami alebo jediný veterný tunel na Slovensku Hurricane Factory so simulátorom voľného pádu. Počas celého Vášho pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do Aquaparku Tatralandia aj viackrát denne s 20% ZĽAVOU. Vstup je potrebné zakúpiť na recepcii ubytovania, aby bola uplatnená zľava. Chatky predstavujú výbornú voľbu pre všetkých milovníkov relaxu a aktívneho oddychu, ideálne pre rodiny s deťmi, páry alebo skupinky priateľov. Spríjemniť si môžete Váš voľný čas surfovaním, člnkovaním alebo plavbou vyhliadkovou loďou po Liptovskej Mare, návštevou Demänovských jaskýň, či turistickými prechádzkami a cyklistickými túrami okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier.
Alena Húsková (ubytovateľ) 5.7.2020
Liptov... srdce Slovenska!
Igor Alman (ubytovateľ) 5.7.2020
Liptov je najnavštevovanejším regiónom na Slovensku, a to vďaka svojim prírodným krásam, možnostiam športového i kultúrneho vyžitia.
Radek Slatinský (ubytovateľ) 5.7.2020
Liptov je nádherný horský región na severe Slovenska, ktorý je obklopený pohoriami Nízke Tatry, Západné Tatry, Vysoké Tatry, Chočské vrchy a Veľká Fatra. Okolité hory sú pretkané krásnymi dolinami, nájdete tu jaskyne, potoky, horské plesá aj vodopády, nádherné výhľady aj skanzeny či kultúrne a historické pamiatky. Krásna príroda Liptova láka na turistiku. Na značených turistických trasách môžete voliť podľa náročnosti, či už sa jedná o rodinné prechádzky s deťmi alebo náročnejšiu turistiku pre skusených a zdatných turistov, čerstvý horský vzduch urobí dobre všetkým. Určite stojí za to navštíviť jaskyne – v Demänovskej doline – Demänovskú jaskyňu slobody s nádhernou sintrovou výzdobou či Demänovskú ľadovú jaskyňu, alebo si vyberiete niektorú inú v blízkom okolí.
Patricie Kusá (ubytovateľ) 4.7.2020
Lyžiarske stredisko Jasná,lyžovanie,aquapark Tatralandia,Demänovské jaskyne,možnosť tiristických výletov.Veľmi dobré atrakcie- vhodné na oddych,rekreáciu a športové vyžitie.
Zuzana Freissl (ubytovateľ) 3.7.2020
Liptov je región, ktorý hovorí sám za seba :-)
Mariana Vranova (ubytovateľ) 2.7.2020
Odporučila by som navštíviť Demänovskú Dolinu, jaskyňu Slobody, ľadovú jaskyňu, stanišovskú jaskyňu, bobovú drahu v Žiarcoch, Aquapark Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, Kúpele Lúčky, Prosiecku Dolinu, Kvačiansku Dolinu, Žiarsku dolinu, Jánošíkovo múzeum v Liptovskom Mikuláši, Artikularny kostol v Svätom Kríži, Liptovskú Maru, mini ZOO, v Liptovskom Jáne mincovníčkovo, kaďa, cyklotrasy, turistika v okoli, výstupy na Kriváň, na Baranec, Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, strelnicu Liptov, nádherný výhľad na mesto Liptovský Mikuláš - háj Nicovô, Hurricane Factory, Galéria IIusia v Liptovskom Mikuláši.
Andrea Hricová (ubytovateľ) 2.7.2020
Liptov - najvyhľadávanejšie rekreačné centrum na Slovensku.
Eva Durisova (rodina s malými deťmi - návštevník) 30.6.2020
krasna priroda
Peter Rydlo (ubytovateľ) 30.6.2020
Návštevníkom odporúčame navštíviť známe Demänovské jaskyne.
Jana Peružeková (skupina - návštevník) 29.6.2020
Krásny.
Lenka Szabova (skupina - návštevník) 28.6.2020
Krásna príroda a kopec možností na krásne výlety
PhDr. Viera Devečková,René Devečka (ubytovateľ) 27.6.2020
rozmanité využitie aktivít na Liptove, veľké množstvo turistických atrakcií
Vladimira Kielarova (rodina s malými deťmi - návštevník) 24.6.2020
Milujeme Liptov, blízko Tatralandie, blízko Liptovskej Mary.
Mariana (rodina s malými deťmi - návštevník) 24.6.2020
Liptov je moja srdcovka
Jaroslav Nádeníček (rodina s malými deťmi - návštevník) 22.6.2020
v regionu je tolik vyžití že nebude stačit jeden pobyt
Michal Tajboš (rodina s malými deťmi - návštevník) 22.6.2020
Liptov čo dodať.
Ingrid Pavlovičová (rodina so staršími deťmi - návštevník) 19.6.2020
Určite odporúčam navštíviť neďaleký Liptovský Ján, kde je krásna príroda, známa kaďa kde sa dá okúpať. Celkovo Liptov je prekrásny
Alexandra Bielková (skupina - návštevník) 17.6.2020
Liptov je region bohaty na ponuky aktivit. Nasa jedina nevyhoda bola, ze sme prisli tesne po "corone", tak vela veci este nefungovalo / nebolo rozbehnutych.
Ákos Horváth (ubytovateľ) 14.6.2020
Bešeňová, Jasná, Tatralandia, Lúčky, Kvačianská a Prosiecká dolina, Jaskyne, Liptovský Ján, Pavčiná Lehota
Danka Sochorová (ubytovateľ) 10.6.2020
Region LIPTOV je najnavštevovanejší. Turistika je krásna všetkými smermi. V lete navyše Liptovska Mara ponúka ryboov
Jaro (mladý pár - návštevník) 7.6.2020
Neviem
Daniel Zvara (skupina - návštevník) 6.6.2020
Krásny región, liptov je môj favorit.
Tomas Láni (ubytovateľ) 4.6.2020
Región Liptov je národnou hrdosťou Slovákov, pre nespočetné množstvo prírodných aj kultúrnych pamiatok, možnosti rekreácii a relaxácii v letnom aj v zimnom období. Takmer 50 % z celkovej plochy Liptova tvoria malebné hory a lesy. V obciach Bešeňová, Likavka, Kvačany, Žiar, Pribylina, Závažná Poruba či Liptovský Ján vyviera množstvo minerálnych prameňov a kyseliek. Tento región je známy aj liečebnými kúpeľmi.
Eva Kurilovská (ubytovateľ) 2.6.2020
Na Liptove je vždy čo pozerať. V blízkosti mate hory, jaskyne, jazero, termalne kúpaliska , lyžiarske strediska, Najstrmšia bobová draha / cca 200m od apartmánov. Krásne cyklochodníky, nádherne prechádzy a čistý vzduch.
Richard Tomas (ubytovateľ) 24.5.2020
Liptov je pravdepodobne najviac univerzálna oblasť Slovenska. Máte možnosť vyraziť na cykloturistiku, lyžovanie, bežkovanie, plávanie (exteriér, interiér, na dosah tri najväčšie aquaparky, Liptovská Mara) aj atrakcie v Liptovskom Mikuláši. Navštíviť môžete aj najznámejšie stredisko v tejto časti Európy - Jasná. Zažite rybolov, relax, hubárčenie, wellness zariadenia, lyžovanie, adrenalínové atrakcie a iné vynikajúce aktivity.
Apartmány MINATA (ubytovateľ) 24.5.2020
Liptov je nádherný región na severe Slovenska. Ponúka jedinečnú atmosféru a nekonečné možnosti kultúrneho, športového, relaxačného vyžitia. Tu si nájdete to svoje v každom ročnom období. Liptov treba zažiť!