Malé milé ubytovanie v Tatrách!

Naša malá chatka sa nachádza v príjemnom prostredí horskej osady Podbanské, v obci s krásnym výhľadom na Kriváň. Chatka má výbornú polohu - na okraji lesa, zároveň ale blízko miestnych potravín a viacerých reštaurácií.

V neďalekom susedstve chatky sa nachádza známy wellness hotel Grand hotel Permon, takže o relax v podobe saunovania či masáži máte počas Vášho pobytu určite postarané. Vďaka prekrásnej okolitej prírode si Váš voľný čas spríjemníte taktiež podnikaním množstva príjemných lesných prechádzok, horských a cyklistických túr. V zimnom období je Vám za chatou k dispozícii lyžiarsky vlek strediska Ski Podbanské, vhodný pre začínajúcich lyžiarov a rodiny s malými deťmi.

Počas celého roka Vám ponúkame malé, ale milé ubytovanie. Na poschodí chatky sa nachádza spálňa s dvomi posteľami. V spodnej časti chatky je Vám k dispozícii kuchynský kútik s chladničkou, elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou konvicou a mikrovlnou rúrou. Využívať tu môžete taktiež obývačku s televízorom a krbovou pieckou, v ktorej sa nachádza rozťahovací gauč, vhodný na prenocovanie 2 osôb. Celkovo je teda chatka vhodná pre 4 osoby. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania na záhradnom grile.

Chatka sa nachádza na jednom pozemku s veľkou chatou (pre 6 osôb), ktorú ponúkame tiež do prenájmu. Vonkajšie sedenie je spoločné pre obe chaty.

Parkovanie Vašich áut je pred veľkou chatou.

Ponúkame komfortné a milé ubytovanie pre kohokoľvek z Vás, kto má chuť si oddýchnuť a zrelaxovať sa v malebnom prostredí Tatier. Tešíme sa na Vašu návštevu!