Len 80 m od lanovky strediska Orava Snow

Chata Tamara je situovaná v atraktívnom prostredí lyžiarskeho strediska Orava Snow, nachádzajúceho sa v blízkosti obce Oravská Lesná - vo vzdialenosti len 80 metrov od nástupnej stanice sedačkovej lanovky. Práve vďaka výbornej polohe chaty si tu na svoje prídu počas celého roka nielen milovníci relaxu, ale aj aktívneho oddychu v podobe skvelej lyžovačky ako aj turistiky.

Venovať sa tu môžete množstvu turistických a cyklistických trás, vedúcich krásnou okolitou prírodou Oravských Beskýd. Priamo v stredisku si môžete vychutnať aj oddych vo wellness či využiť služby stravovania v blízkych reštauráciách. Veľmi blízko od chaty to budete mať aj k unikátnej Oravskej lesnej úvraťovej železničke (1,5 km) alebo drevenému kostolíku či krytej plavárni v Oravskej Lesnej (8 km). Navštíviť môžete rovnako Slovenský orloj v Starej Bystrici (23 km), krásny Oravský hrad (36 km) a skanzen vo Vychylovke (39 km).

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej rekreačnej Chate Tamara, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 11 až maximálne 13 osôb.

Prízemie chaty je tvorené veľkou spoločenskou miestnosťou s teplovzdušným krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou dvoch prísteliek). Súčasťou spoločenskej miestnosti je zároveň jedálenská časť s posedením ako aj kompletne vybavená kuchynská linka so sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Okrem vstupnej chodby so stojanom na lyže môžete na prízemí chaty využívať taktiež priestor pre sušenie oblečenia (priamo za krbom), jednu 2-lôžkovú spálňu, kúpeľňu so sprchovým kútom a samostatnú toaletu.

Na poschodí chaty sú pre Vás pripravené ďalšie tri 3-lôžkové izby, vybavené vždy manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Pre zaistenie pohodlia je Vám tu k dispozícii kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, ako aj ďalšia samostatná toaleta. Vykurovanie chaty je riešené teplovzdušným krbom (ako doplnkové kúrenie je zaistené elektrické podlahové kúrenie v kúpeľniach aj toaletách). V priestoroch chaty je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžete taktiež pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate - pre 3 až 4 autá.