Najlepší oddych a relax na Liptove!

Zrubový dom Raj je situovaný v peknom prostredí Jánskej doliny za obcou Liptovský Ján, v Nízkych Tatrách.

Celková kapacita nášho krásneho zrubu je 26 lôžok. Ubytujeme Vás v izbách, štúdiách alebo apartmánoch v závislosti od počtu osôb. Prípadne je možné prenajať si aj celý zrub. Na prízemí sa nachádza veľký detský kútik plný hračiek, stolný futbal, mini fitness, veľká spoločenská miestnosť s gaučom a pekným jedálenským posedením.

Izby: K dispozícii sú Vám dve samostatné izby s kapacitou pre tri osoby vybavené dvomi lôžkami a jednou prístelkou. Súčasťou izieb je chladnička a kanvica.

Štúdiá: Celkovo sa v zrubovom dome nachádzajú tri samostatné štúdiá, z toho dve štúdiá s kapacitou tri lôžka s možnosťou jednej prístelky a jedno štúdio s dvomi lôžkami s možnosťou prístelky. Štúdiá sú plne vybavené kuchynkou, ktorá je situovaná v spálňovej časti štúdia.

Apartmány: V zrube nájdete aj dva samostatné apartmány, z toho jeden s bezbariérovým prístupom. Jeden apartmán disponuje tromi, druhý štyrmi lôžkami, každý s možnosťou prístelky. Obidva sú vybavené kuchynkou. Kuchynka v každom apartmáne je, na rozdiel od štúdií, oddelená od spálňovej časti.

Všetky kuchyne sú plne vybavené riadom, príborom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, kanvicou a apartmán č. 7 navyše aj mrazničkou a rúrou. Apartmán č. 1 disponuje aj práčkou. Súčasťou každej izby, štúdia aj apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. WiFi pripojenie na internet je zabezpečené vo všetkých priestoroch ubytovania.

Okolie zrubu tvorí obrovská lúka na ktorej sa deti potešia rôznym preliezkam, šmýkačkám, hojdačkám, lehátkam, pieskovisku, obrovskej trampolíne či vždy pokosenej upravenej lúke vhodnej na rôzne loptové hry. Kým sa deti hrajú tak rodičia popri posedení na laviciach môžu navariť v kotline alebo kotlíku výborný guláš, prípadne si poopekať na ohnisku alebo ugrilovať na grile inú fajnú dobrotu.

Poza zrub tečie potok plný rýb a svojim žblnkotaním tento raj obohacuje a robí z neho dokonalú oázu pokoja, romantiky a oddychu.

Prajeme Vám u nás krásny pobyt!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá