Len 20 m od zjazdovky Ski Javorovica!

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v štýlovej zrubovej chate, nachádzajúcej sa v nádhernej prírode Jánskej doliny. Výborná poloha chaty v pokojnom prostredí chatovej osady hneď za obcou Liptovský Ján vo vzdialenosti len 20 metrov od zjazdovky lyžiarskeho strediska Ski Javorovica, poskytuje našim hosťom celoročne skvelé podmienky pre prežitie jedinečnej dovolenky plnej relaxácie ako aj aktívneho oddychu.

Vďaka krásnej okolitej prírode Nízkych Tatier si tu prídu na svoje všetci milovníci turistiky a cyklistiky, ktorí môžu spoznávať krásy nie len Jánskej a Demänovskej doliny, ale aj iných blízkych dolín v Západných a Vysokých Tatrách. Veľmi blízko od chaty to budete mať taktiež k obľúbenému miestnemu termálnemu kúpalisku v Liptovskom Jáne (500 m), ako aj známemu aquaparku Tatralandia (10 km) s rozľahlým tobogánovým a keltským saunovým svetom. Navštíviť sa určite oplatí aj neďaleké termálne kúpalisko Bešeňová (25 km) či Liptovskú Maru (12 km) s bohatou ponukou vodných športov. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete taktiež prehliadkou Stanišovskej jaskyne alebo dvojice očarujúcich demänovských jaskýň. V zimnom období si tu vychutnáte vynikajúcu lyžovačku. Využiť k tomu môžete služby lyžiarskeho strediska Ski Javorovica, vzdialeného len 20 metrov od chaty, resp. špičkového lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, nachádzajúceho sa vo vzdialenosti cca 15 km.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej dvojpodlažnej zrubovej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 8 až 9 osôb.

Prízemie zrubu je tvorené veľkou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitom, DVD prehrávačom a pohodlnou pohovkou (s možnosťou prespania pre jednu osobu). Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať elektrickú štvorplatničku, elektrickú rúru, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, ponorný mixér, hriankovač a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia zrubu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Schodiskom sa dostanete na poschodie chaty, kde sú pre Vás pripravené dve príjemné 4-lôžkové spálne, vybavené vždy 3 základnými lôžkami, z ktorých jedno sa dá ešte rozložiť. Vykurovanie zrubu je riešené elektricky v kombinácii s krbovými kachľami.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež na terase chaty s možnosťou posedenia, či pri grilovaní chutných špecialít na vonkajšom krbe s roštom. Prístup autom je zaistený až k zrubu, kde je možné parkovanie. Veríme, že si u nás skvele oddýchnete, spoznáte krásy nášho nádherného kraja a čoskoro nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá