Príjemné ubytovanie a atrakcie pre deti

Zrubová chata KUCHTIAK je situovaná na okraji nádhernej podroháčskej obce Zuberec. Krásna príroda, čerstvý horský vzduch a k tomu príjemné ubytovanie v plne zariadenej chate. Priestranný oplotený dvor, zrubový altánok so záhradným grilom, bazén či trampolína - to všetko máte u nás k dispozícii.

Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných objektoch s celkovou kapacitou 20 lôžok. Prvá časť chaty disponuje 4 spálňami (12 lôžok) a druhá časť 3 spálňami (8 lôžok). Každá časť chaty má vlastnú spoločenskú miestnosť s krbom, plne zariadenú kuchyňu a sociálne zariadenia. Preto je možné u nás ubytovať väčšie partie alebo aj jednotlivo 2 skupiny hostí.

Vybavenie objektu (celková kapacita - 20 lôžok)

1. časť domu (12 lôžok):
- spoločenská miestnosť, TV prijímač, krbová pec, WiFi
- kuchyňa s kompletným vybavením (mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, kombinovaný sporák, pomôcky na varenie...)
- 1 x 2 (dvojposteľ)
- 1 x 2+1 (dvojposteľ + jednoposteľ)
- 1 x 2+2 (dvojposteľ + 2 x jednoposteľ)
- 1 x 3 (3 x jednoposteľ)
- 2 x kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút) + 2 x WC

2. časť domu (8 lôžok):
- spoločenská miestnosť, TV prijímač, nórske krbové kachle, WiFi
- kuchyňa s kompletným vybavením (mikrovlnná rúra, chladnička, s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, kombinovaný sporák, pomôcky na varenie...)
- 1 x 2 (dvojposteľ)
- 1 x 2+1 (dvojposteľ + jednoposteľ)
- 1 x 3 (2 x jednoposteľ + prístelka)
- 2 x WC + kúpeľňa

- WiFi internet zdarma
- parkovanie zdarma priamo vo dvore domu (oplotený objekt)
- veľký zrubový altánok s ohniskom a záhradným grilom
- vonkajší bazén (priemer 3,6 metra, výška 1 meter)
- záhradná hojdačka, rybníček
- veľká trampolína

Naša chata je situovaná do veľmi pekného a tichého prostredia na okraji obce Zuberec, preto našim hosťom zaručujueme príjemnú, ničím nerušenú dovolenku. Najbližší obchod je vzdialený cca 10 minút peši a reštaurácia 5 minút.

V blízkosti sa nachádza potôčik, či krásna príroda na prechádzky alebo cyklistiku. V lete si môžete užiť turistiku v Roháčoch a v zime zas skvelú lyžovačku v obci Zuberec (lyžiarske stredisko Janovky – 1 km od chaty, lyžiarske stredisko Milotín – 1,5 km) alebo priamo na Zverovke – 9 km. Termálne kúpaliská Oravice sa nachádzajú zhruba 12 km od našej chaty.