Zrubový dom s kúpacou kaďou, trampolínou

Zrub Malachov je situovaný v krásnej prírode rekreačnej oblasti za obcou Malachov, nachádzajúcej sa uprostred Kremnických vrchov v blízkosti Banskej Bystrice. Okolie zrubu ponúka množstvo príjemných možností trávenia Vášho voľného času. Vychutnajte si s rodinou a priateľmi pekné prechádzky okolím, túry náučným chodníkom, bicyklovanie či jazdenie na koníkoch v neďalekej farme. Všetko toto v krásnej prírodnej scenérii hôr, so zabezpečeným komfortom ubytovania a maximálnym súkromím.

Ponúkame Vám štýlové ubytovanie v komfortne vybavenom drevenom zrube s kapacitou 12 osôb. Poschodie zrubu je tvorené tromi spálňami a modernou kúpeľňou s toaletou. K dispozícii je Vám tu jedna dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, jedna trojlôžková a jedna štvorlôžková izba. Z dvojlôžkovej a trojlôžkovej izby je možnosť prechodu na priestranný balkón s vonkajším posedením a s veľmi pekným výhľadom na okolitú prírodu. Prízemie zrubu je tvorené okrem dvojlôžkovej spálne, ďalšou kúpeľňou s toaletou, jedálňou a nadštandardne vybavenou kuchyňou. Nechýba tu ani príjemná spoločenská miestnosť s krbom, vybavená plazmovou televíziou, DVD prehrávačom, CD playerom s rádiom a spoločenskými hrami. Zo spoločenskej miestnosti je zabezpečený plynulý prechod na vonkajšiu terasu zrubu, ktorá je čiastočne prekrytá, vďaka čomu si na nej môžete príjemne relaxovať aj v horšom počasí.

Okrem možnosti vonkajšieho posedenia vo veľkom záhradnom altánku s kapacitou 12 osôb je Vám pri zrube k dispozícii drevená vykurovacia kaďa na celoročné kúpanie za poplatok. Pripravená pre Vás je tu aj záhradná hojdačka a Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť na trampolíne či v detskom pieskovisku. Vaše autá môžete parkovať na dvoch krytých garážových miestach alebo na dvoch vyhradených parkovacích plochách pri objekte.