k dispozícii aj ALFA STUDIA PODHAJSKA

Zrub Podhájska sa nachádza v Novozámockom okrese na okraji turisticky vyhľadávanej obce Podhájska, známej vďaka svojmu termálnemu kúpalisku s liečivou geotermálnou vodou.

Návštevníkom je tu k dispozícii deväť letných bazénov s tobogánom a počas celého roku aj novovybudované Wellness centrum Aquamarin s ponukou komplexných služieb pre oddych a dokonalú relaxáciu. Okrem bazénov v ňom nájdete aj vitálny svet so saunami, tropický tunel, morský kúpeľ, tepidárium, ľadopád a vedro odvahy s ochladzovacím bazénom. Výbornú kávičku si vychutnáte v príjemnej kaviarničke, ktorá je spolu s botanickou záhradou taktiež súčasťou tohoto komplexu. Toto všetko sa nachádza len 1,5 kilometra od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Zrube Podhájska s celkovou kapacitou 16 lôžok. Hosťom sú tu k dispozícii štyri 4-lôžkové štúdiá, vybavené pohodlnými posteľami, televízorom so satelitom a kuchynským kútom s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Súčasťou každého štúdia je aj vlastná kúpeľňa s toaletou. V celom zrube môžu hostia počas ich pobytu bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet.

Príjemne posedieť a porozprávať sa s rodinou či priateľmi je možné v záhradnej časti ubytovania, kde je hosťom k dispozícii terasa so záhradnou hojdačkou a priestranný altánok s posedením, grilom aj krbom. Na prípravu chutného gulášu Vám tu poslúži ohnisko s pripraveným kotlíkom a potrebným príslušenstvom. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri zrube.

Ubytovanie v Zrube Podhájska je určené predovšetkým rodinám s deťmi alebo skupinkám osôb, ktoré chcú prežiť skvelú dovolenku v blízkosti termálnych bazénov. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty