Zrub v lone krásnej prírody

Zrub Oregon je situovaný v obci Bystrička v okrese Martin, v Žilinskom kraji. Zrub je súčasťou tichého prostredia Malej Fatry, Martinských holí, Turčianskej kotliny, Turca a Veľkej Fatry.

Zrub je vhodný pre skupinu do 14 osôb. Spí sa v otvorenom podkroví, kde sa nachádza 6 lôžok a v 2 spálňach na prízemí, kde sú v každej 4 lôžka. Chata je vybavená štandardne zariadenou kuchyňou spojenou s obývacou izbou, 2x kompletne zariadenou kúpeľňou s toaletou a vonkajšou terasou. Pri objekte je altánok s grilom, fínska sauna a v letných mesiacoch po dohode s majiteľom krytý bazén. Chata sa prenajíma len pre 1 skupinu. Cenník je dostupný na webovej stránke.

Chata El nino je malá luxusná chatka pre 6 osôb postavená v roku 2016. Chata je vybavená kuchyňou, WC so sprchou, obývacou izbou a podkrovím na spanie. Súčasťou chaty je terasa s krásnym výhľadom na Turiec a vonkajšie ohnisko. Okolie chaty je ideálne na prechádzky, cykloturistiku no hlavne oddych, nakoľko chata sa nachádza na samote.

Poloha chaty je vo Veľkej Fatre 2 km nad obcou Záborie. Pozemok okolo chaty je oplotený a prístup ku chate autom je celoročný. Cenník je dostupný na webovej stránke.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí