Zrub v lone krásnej prírody

Zrub Oregon je situovaný v obci Bystrička v okrese Martin, v Žilinskom kraji. Zrub je súčasťou tichého prostredia Malej Fatry, Martinských holí, Turčianskej kotliny, Turca a Veľkej Fatry.

Zrub je vhodný pre skupinu do 14 osôb. Spí sa v otvorenom podkroví, kde sa nachádza 6 lôžok a v 2 spálňach na prízemí, kde sú v každej 4 lôžka. Chata je vybavená štandardne zariadenou kuchyňou spojenou s obývacou izbou, 2x kompletne zariadenou kúpeľňou s toaletou a vonkajšou terasou. Pri objekte je altánok s grilom, fínska sauna a v letných mesiacoch po dohode s majiteľom krytý bazén. Chata sa prenajíma len pre 1 skupinu. Cenník je dostupný na webovej stránke.

Chata El nino je malá luxusná chatka pre 6 osôb postavená v roku 2016. Chata je vybavená kuchyňou, WC so sprchou, obývacou izbou a podkrovím na spanie. Súčasťou chaty je terasa s krásnym výhľadom na Turiec a vonkajšie ohnisko. Okolie chaty je ideálne na prechádzky, cykloturistiku no hlavne oddych, nakoľko chata sa nachádza na samote. Na všetkých chatách prevádzkujeme aj jazdy na koči.

Poloha chaty je vo Veľkej Fatre 2 km nad obcou Záborie. Pozemok okolo chaty je oplotený a prístup ku chate autom je celoročný. Cenník je dostupný na webovej stránke.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí