Štýlový zrub len 100 m od priehrady!

Len 100 metrov od vodnej nádrže Nitrianske Rudno je situovaný Zrub Nitrianske Rudno, ktorý sa nachádza v obci Kostolná Ves, v okrese mesta Prievidza.

Možnosť plávania, rybolovu, jachtingu a rôznych vodných športov ponúka známa vodná nádrž Nitrianske Rudno, pri ktorej sa nachádza aj reštaurácia. V neďalekých Kocuranoch môžete využiť kurzy jazdenia v jazdeckom klube Mitani alebo si rekreačne zajazdiť na koňoch. V Bojniciach si naplno užijete voľné chvíle najmä s detičkami, pre ktorých je najväčšou atrakciou ZOO Bojnice a rovnako aj Bojnický zámok. V lete si tu zaplávate a oddýchnete v Termálnom kúpalisku Čajka, Termálnom kúpalisku Vodný svet - Bojnice alebo na Plážovom kúpalisku Bojnice. Ak nás navštívite v zimnom období, môžete si so sebou zabaliť aj lyže a zalyžovať si v lyžiarskych strediskách Homôlka a Ski TMG Poruba.

V našom zrube Vás veľmi radi privítame počas celého roka. Zrub disponuje celkovou kapacitou 14 pevných lôžok a dve prístelky. Spoločné chvíle v kruhu najbližších strávite v spoločenskej miestnosti na prízemí. Tu si pohodlne posedíte na dvoch gaučoch (v prípade potreby slúžia ako prístelka pre dve osoby) pri praskajúcom dreve z typických kachlí, pozriete si televízor alebo pustíte dobrú hudbu z rádia. Nachádza sa tu aj kuchynský kútik, v ktorom využijete elektrický sporák s rúrou, kávovar a chladničku s mrazničkou. Prízemie dotvára kúpeľňa s masážnym sprchovacím kútom, toaletou a jedna samostatná toaleta. Na poschodí ubytovania sú situované tri 4-lôžkové spálne, jedna 2-lôžková spálňa a balkón. Jedna z izieb je prechodová.

V exteriéri si môžete opekať slaninku na ohnisku, uvariť kotlíkový guláš alebo ugrilovať špeciality na grile. Príjemne si tu posedíte na vonkajšom posedení z masívneho dreva. Príďte zaparkovať Vaše autá priamo pred náš Zrub Nitrianske Rudno a strávte peknú dovolenku s priateľmi a rodinou. Tešíme sa na Vás!